UNLOCK IPHONE 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 36 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77097
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    Zdravim chcel by som sa spytat mam iphone zo zahranicia je blokovany a chcel by som vediet ci sa to da odblokovat (fw 4.3.1 BB 4.10.01) alebo za ako dlho vyde unlock, pocul som aj o nejakej sim karte ktora mobil unlocke mate stym niekto skusenosti funguje to ?

    #261067
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    ahoj, viem ti to za 160 eur odblokovat natrvalo… staci mi imei a za 2-5 dni bude odblokovany

    #261068
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    pomozte mi niekto pls

    #261075
    Kakhy
    Účastník (Participant)

    fuuha. Natrvalo? To neznie zle kedze momentalne zijem v usa a chcel by som si priniest moj ip spat domov. No tak ale to robi nejaka firma v usa za $170 takze asi 55 menej ako chces ty a pokial to ide cez tu firmu nevidim naco chces na nom zarabat.

    #261078
    n3lson
    Účastník (Participant)

    To ma byt vtip…??

    #261083
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    unlock na sk operatora stoji akoze 16O eur ?

    #261087
    danocoys
    Účastník (Participant)

    unlock u operatora stoji cca 4 e, ale odblokuju az po viazanosti.. pocas viazanosti neodblokuju.. teda podla toho co som sa informoval v T-mobile. Akekolvek odblokovanie pocas viazanosti je brane ako porusenie zmluvy a okamzite pada zaruka.

    #261088
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    ale ja som ho nekupoval v tmobile na sk

    #261089
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    da sa odblokovať aj cez viazanosť v T-Mobile, ale s tým, že zaplatíš nejakú pokutu. Neviem aká je to čiastka

    #261090
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    ako cez viazanost? nie som u nich viazany

    #261091
    ruidos
    Účastník (Participant)

    slovensky operator ti to neodblokuje nakolko telefon si kupil akciový u ineho operatora. ten to ma bloknute na základe imeika a to je jedinečné. Takže ak mas niekoho vonku tak ten ti to musi tam spravit alebo JB
    edit : viem co pisem , robil som pre pomaranča
    edit2 : taka sim karta neexistuje :-) co ti unlock fon :-)

    #261094
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    a ked je ten iphone z tmobile z rakuska a v tmobile sk mi ho neodblokuje?
    tu je ta sim http://mobil.bazos.sk/inzerat/7812011/GEVEY-Turbo-SIM-Unlock-pre-iPhone-4-IOS-41-42-43.php

    #261096
    ruidos
    Účastník (Participant)

    sorry ale vazne o takej sim nič neviem. osobne tomu neverim,nakolko odblokovanie pracuje na inej baze ako je simka.
    ten unlock nepojde. tmobile rakusko a tmobile svk su dve rozlisne spolocnosti. v tmobile svk ti ho neodblokuje nakolko ho neeviduje v databaze svojich produktov,takze ti ho nema na zaklade coho odblokovat. nechcem ta sklamat,ale asi len JB alebo ta neoverena sim. ale myslim si že ak by ta sim fungovala,tak by isla inač nadračku nakolko nie si sam co ma blokovaný telefon,ale nevylučujem že može fungovať.

    #261104
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Ta sim funguje momentalne ju mam v ip4 a ide to bez najmensich problemov…

    #261114
    Prime
    Účastník (Participant)

    inak povedane, blokovany iphone sa da vyriesit len tou kartickou za 30 eur alebo odblokovanim za 160?

    #261133
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Tomu unlocku za 160€ neverim vobec, a k navrhovatelovi mam svoj nazor.. Skuste mi niekto moje tvrdenia vyvratit..

    #261136
    basman
    Účastník (Participant)

    .

    #261139
    ruidos
    Účastník (Participant)

    m3lson. ako to funguje ?

    #261154
    kordas
    Účastník (Participant)

    vsetko vam to n3lson a ostatny vysvetlia tuna: https://www.macblog.sk/forum/discussion/20232/3/odblokovanie-iphone-4-veriza-421/#Item_14
    staci len prejst o par riadkov nizsie vo fore a najst taku istu temu v ktorej sa o unlocku pise asi dva tyzdne

    #261164
    iTuxx
    Moderátor

    lenze gevey vyvolava na cislo 112 a to moze byt trestne. Lepsie je pouzit rebel SIM (ta tam zavola len raz, ale je drahsia) pripadne pouzit permanentny odblok. Ten je mozny skoro na kazdeho operatora ktory ponuka iPhone a ceny sa pohybuju od 40€ do 160€ zalezi od operatora. Napr. permanentny odblok na Tmobile SK stoji cca 70€.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 36 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.