unlock iPhone 3G

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software unlock iPhone 3G

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68035
    pytykn
    Účastník

    Chcel by som sa opýtať. Mám iPhone 3G od T-mobile a je blokovany pre všetky ostatné siete. Teraz by som chcel prejsť ku O2 a potrebujem ho odbokovať. Dá sa to aj bez toho aby som urobil jailbreak ??
    Veľmi nerád by som chcel robiť jailbreak vzhľadom na to, že mám už nakúpene apliklácie za dosť veľa peňazí.

    Ďakujem za rady.

    #198667
    mrzo
    Účastník

    Nemyslim, ze by ti nieco branilo pri JB pouzivat aplikacie zakupene v App Store…

    #198670
    pytykn
    Účastník

    Tie aplikacie mi až tak nevadia, ale hlavne ho chcem odblokovať aby som mohol používať O2 kartu.

    #198742
    sleepwalk3r
    Účastník

    ide o to ze mozes mat jailbreak a zaroven pouzivat aplikacie zakupene v AppStore.
    Ale existuje aj ne-JB riesenie: sim-lock adapter. je to tenky plosny spoj ktory sa vklada medzi simkartu a kontakty na telefone

    da sa to kupit na ebay alebo napr. aj tu: http://mobily.slovenskainzercia.sk/sim-karty-zlate-cisla/inzerat/771147-turbo-sim-pre-odblokovanie-iphone-3-g-aj-inych-telefonou-ponuka-povazska-bystrica/

    #198760
    mrzo
    Účastník

    Jak spolahlive su tie TurboSim? Funguju aj na 3GS? Daju sa nejako softverovo blokovat (novy fw)? Maju nejake obmedzenia co sa tyka pouzitelnosti original SIM karty?

    #198761
    sleepwalk3r
    Účastník

    to netusim.. len viem ze to existuje. ja mam nastastie neblokovany iP :)

    #198775
    Jozef Remen
    Účastník

    ale ved mu poradte normalne chalani.

    Pytykn: nepotrebujes Jailbreak, ani TurboSIM (ale jedna sa mi tu vala, nepouzita). Staci, ak budes vediet, ci si stale v T-mobile viazany. Ak uz viazanost skoncila, mozes si dat iPhone odblokovat v T-mobile priamo na poziadanie za nejaky ten manipulacny poplatok. Napichnu iPhone na svoj pocitac, pomocou specialnej aplikacie od Apple sa so vzdialenym serverom vygeneruje unikatny unlock kod pre Tvoj iPhone a mas oficialne unlocknuty iPhone. Natrvalo.

    Akurat nechapem tu O2 – ak prevolas viac ako 60 minut mesacne tak ich program sa financne neoplati. Ak chces data (bez nich iphone nema zmysel) tak na to EDGE utrpenie od O2 rovno zabudni. Cenovo lakave, realne katastrofa.

    #198817
    pytykn
    Účastník

    Jozef Remen:
    Dakujem za normálnu radu :)
    Ja niesom nijak viazany v t-mobile ale iphone mám z 2 ruky a kupoval som ho v bazáre. Mohol by to byť problém ?? Ci aj bez toho mi ho odblokouju ??
    Ak by to nevyšlo tak od teba kúpim tu turbo sim

    #217472
    pytykn
    Účastník

    Nazdar, na mojom iPhone 3G mám jailbreak a keď chcem urobiť restore cez iTunes tak to vôbec nereaguje. Tiež mi vôbec nejdu synchronizovať všetky aplikacie a hudba ale fotky a video idu v pohode.
    Už som skúšal všeličo tak by som prijal nejakú radu diky.

    #217474
    poper
    Účastník

    daj ho do DFU modu

    #217479
    pytykn
    Účastník

    už som dal DFU a znovu urobil JB a vždy to nejde

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.