Unlock bez gevey sim na iphone 4, da sa to?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Unlock bez gevey sim na iphone 4, da sa to?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83716
    mju
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,
    mám blokovaný iphone 4 zo zahraničia. Chcem ho odblokovať bez gevey sim. Firmware: 4.10.01 a verzia 4.3.3. Chcem ho odblokovať a normálne fungovať s appstore bez jailbreaku. Je to možné? Prosím poradte.

    #300227
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    jasne ze je to mozne. Nakontaktuj sa na “zahranicneho” operatora na ktoreho je telefon blokovany a poziadaj ich o odblokovanie. Samozrejme ze pokial este nevyprsala telefonu viazanost, tak ti to operator s najvacsou pravdepodobnostou odmietne.

    #300231
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Nekteri zahranicni operatori (napriklad v UK) to unlocknou i bez vyprseni vazanosti. Obvykle za nejaky smesny poplatek. Nekde je potreba byt jejich zakaznikem nejaky min. cas (napriklad 3-6 mesicu). Ovsem u spousty operatoru nepochodis.

    #300235
    mju
    Účastník (Participant)

    Dá sa to neako zistiť odkiaľ je iphone braný? Neviem to totiž poslala mi ho moja rodina z belgicka.

    #300236
    mju
    Účastník (Participant)

    Ok a ked ho chce odblokovať sama neako nedá sa to inak než s gevey sim?

    #300237
    Remo
    Účastník (Participant)

    len oficialne cez operatora…

    #300808
    jaro24
    Účastník (Participant)

    Odblokujem iphone 4 rozne baseband 5.01 a novsie, kupovane iba zo Slovenska. Odblokovanie cca do 15 min. cena 60€ http://www.sasova.eu

    #300809
    mac_iq
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.