Ukradnutý MacBook Pro 15" 2017

Domov Diskusné Fóra Ostatné Ukradnutý MacBook Pro 15" 2017

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #523593
    suley
    Účastník (Participant)

    kazdy spravil chybu a zaroven ma kazdy svoju pravdu. namiesto toho, aby sa vsetci poucili, niektore strany sa zaroven aj potesili, tak kydate na seba. ale kludne pokracujte …

    #523595
    Wife
    Účastník (Participant)

    Nehnevajte sa, ale na tieto invektivy z Vasej strany odpovedat nebudem. Branit sa normalnym sposobom je jedna vec, ale utocit na ludi tak ako to robite vy a hovorit o nich, ze su moralnym bahnom a podobne je druha vec. Neodpovedate vobec vecne a prave vy naopak kopete do nas a urazate nas dost hrubym sposobom.

    Ja som napisala vsetko co som k tomu mala. Pre mna to tymto definitivne skoncilo a snad si aj druhy o tomto spravia obrazok aj na zaklade Vasej komunikacie.

    #523596
    vysyus
    Účastník (Participant)

    LOL :-) Naozaj sa da len smiat. Poprosil som admina e-mailom o lock temy, prip. vymazanie (nechavam na vasom uvazeni).

    #523597
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Esteeeeeee :-)))))

    #523602
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Zazvonil zvonec a detektívky je snáď už koniec..

    #523630
    0xCF
    Účastník (Participant)

    nechapem, preco by sa pri vykupe mal ziadat doklad o nadobudnuti tovaru. Doklad totoznosti vzdy staci. Kolko ludi kupuje pocitac na firmu, preda ho cez bazos a doklad si necha v uctovnictve (legalne? diskutabilne, ale deje sa.) ?

    v zalozni ked ides odniest zlatu retaz, pytaju si od nej doklady? nepytaju, ale tvoje ukazat musis.

    odporucam nastudovat si, preco bol Guest zapnuty. Bolo to preto, ze sa Guest ucet vyzaduje, ked je zapnuty Find My Mac. Dovody su celkom logicke.

    Chlapci boli hlupi, ze to prisli predat a nenahlasili nalez na policii. Ale zaroven mozete byt radi, ze to urobili a Macbook sa takto prihlasil do internetu, inak by bol odlozeny v policajnej skrini na dozivotie. Vybavovat si ucty na anonymnom fore je smiesne.

    #523632
    vysyus
    Účastník (Participant)

    a doklad si necha v uctovnictve (legalne?

    Nie.

    odporucam nastudovat si, preco bol Guest zapnuty. Bolo to preto, ze sa Guest ucet vyzaduje, ked je zapnuty Find My Mac. Dovody su celkom logicke.

    Pri aktivacii Find My Mac sa zapne, ale mozete ho normalne v System Preferences opat vypnut (moj pripad). Z backupov sa da overit precitanim preference listu (/Library/Preferences/com.apple.loginwindow.plist), kluc GuestEnabled. Guest account nie je vymazany, takze sa samozrejme neda vylucit, ze bol nejakym sposobom spristupneny.

    #523660
    iTuxx
    Moderátor

    ako pisal suley, kazdy tu ma svoj kus pravdy. Podstatne je to, ze sa macbook sa vratil majitelovi, ze policia stoji za houby a je neochotna.

    kazda strana sa vyjadrila dostatocne na to, aby si pritomni urobili svoj nazor, takze na ziadost zamykam. Aj tak by sa tu uz len hnoj kydal.

     

    #523749
    Avatar photoMacBlog
    Keymaster

    Tema je zamknuta.

    Len jedina poznamka, myslim ze kazdy zlodej sa vyhovara ze vec nasiel, prave kvoli inym paragrafom :-)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Na tému ‘Ukradnutý MacBook Pro 15" 2017’ už nie je možné odpovedať.