Torrenty

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 43 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55894
    sugipe
    Účastník (Participant)

    Co to je alebo bolo brokenstones?
    Da sa tam nejak prihlasit ak to este funguje a oplati sa to vobec?

    #114320
    dex
    Účastník (Participant)

    brokenstones.cn je torrent tracker špecializovaný na Mac súbory (teda aj hry a aplikácie) a áno, dá sa tam prihlásiť (ak sa im už neminuly free sloty, potom už len na pozvánku).

    #114323
    edkis
    Účastník (Participant)

    a nemas nahodou ucet na brokenstones.cn? Poslal by si pozvanku ?

    #114326
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Pokiaľ viem, užívatelia nemôžu posielať pozvánky. Jedinou možnosťou je byť zaregistrovaný na inom portáli typu Demonoid a poslať im žiadosť o prijatie.

    #114327
    edkis
    Účastník (Participant)

    Ja som regnuty na Demonoide ale Demonoid uz dlhsiu dobu nie je funkcny.

    #114328
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Neviem, či ste si to tiež všimli, no v poslednej dobe sa fóra tohto typu akosi vo zvýšenej miere zatvárajú. Žeby už ani Švajčiarska legislatíva nepostačovala? :-D

    Vyzerá to tak, že Brokenstones už neprijíma nikoho, pretože stránka, na ktorej sa má dať requestnúť invitation code je zatvorená. Čo už… kupujte… ;-)

    #114329
    mato63
    Účastník (Participant)

    milan,stale je tu warez za pod. toto sanikdy neznici, toho si musíš byť vedomí aj Ty. :)

    #114331
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ja som tým nechcel ísť proti warezu, ani podporovať jeho zničenie. Warez na nekomerčné účely je niekedy veľmi cenný, to iste všetci dobre vieme. Ľudia, ktorí nemajú 100K na software, ktorý nemá žiadne študentské, alebo iné zľavnené licencie a chcú sa v ňom naučiť pracovať pre ich ďalší život, nemajú iné východisko. Ja osobne rozlišujem nekalosti “pre dobrú vec” a nekalosti “neviem vydržať kým príde iPhone”.

    Okrem toho, myslím si, že spoločnostiam takýto prístup neprekáža, v prípade, že ide naozaj o tú “dobrú vec”. Je to aj výhodné z marketingového hľadiska – človek si zvykne na jeden program, naučí sa v ňom profesionálne pracovať a keď vstúpi do komerčnej sféry a začne si touto prácou zarábať, nezakúpi si nejaký iný, ale ten, ktorý ovláda už dlhé roky.

    Na druhej strane však absolútne nepodporujem ilegálne nadobúdanie hier. Hra nie je potrebná ani pre život, ani pre vzdelanie a žiadna z hier nie je nedostupne drahá, teda nevidím dôvod, nekúpiť si ju.

    #114332
    mato63
    Účastník (Participant)

    A ja nevidim dovod kupit si hru. :) Mam v dashboard jednu hru a to je vsetko. Ale to je uz individualna vec.
    No a k iPhone,jeho cena bude na slovenskom trhu velmi vysoka,cca. 30 000 a to je seriozna informacia. ;)
    Takze vidim dovod preco si ho kupit teraz.

    A inak mas pradu so software,presne,ale warez nie je len o software. .. JA ho pouzivam dennodenne.

    #114334
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Ja som registrovany na brokenstones, coskoro budem mat nazdielanych 10GB a to potom budem mat dostupne 2 pozvanky, ratio postupne nabieha. Tak ak mas zaujem, ostan v kontakte. jan.kompan@gmail.com. Bude to dokonca mesiaca.

    Brokenstones.cn je najlepsi, opakujem najlepsi torrent server na software pre MAC. Ak ti ide o software, tak jednoznacne tam.

    Doplnok : ak chces muzicku a data, tak dokonca decembra je free leeching aj free registration na torrentbytes.net.

    Kompi

    #114340
    edkis
    Účastník (Participant)

    Mam velky zaujem o konto na Brokenstones.cn

    #114341
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Kto nemá? :D (Okrem mňa)

    Ak sa Ti to nepodarí, skús aj The Pirate Bay (priznávam, odtiaľ mám knihu Harry Potter 7 :D), alebo Google.

    #114345
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Pozvať niekoko (jedna pozvánka) budem môcť do dvoch týždňov, potom každé 3 týždne znova podľa ratia. Teraz už skoro dobehnem potrebne ratio.

    Tak mi napiste, ale len seriózne.

    Kompi
    Jan.kompan@gmail.com

    #114346
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Berieš prvého?

    #114349
    Sevo
    Účastník (Participant)

    aky pouzivate stahovac torrentov?ja BoW ale nejako mi blbne..Normalne stahuje niekolko MB/s, potom sa zpomali a uplne sa zastavi..a potom sa este aj vypne..

    #114350
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Najlepší je podľa mňa Transmission.

    #114392
    dex
    Účastník (Participant)

    Njn, niekto asi môj komentár, že: “mám nejaké pozvánky, napíšte sem mail, kto chce”, posúdil ako šírenie warezu alebo čo, takže ho tu už akosi niet, musím to preto preformulovať tak, že kto chce, napíšte si na kovac.david@gmail.com . Maximálne ale 4.

    P.S. Hoci je možné, že som ho napísal niekde úplne inde alebo som zabudol stlačiť “odoslať”, alebo… Neviem, bol som ospalý ;)

    #114397
    pedro
    Účastník (Participant)

    Transmission alebo BitRocket, ale netrpezlivo cakam kedy dokoncia uTorrent for mac. BoW je fajn ked mas PPC procesor, na intel v ziadnom pripade, lebo nie je Universal Binary.

    #114400
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Odpoveď Dexovi.

    sirenie warezu, k tomu ti skopirujem : Disclaimer: None of the files shown here are hosted on this server. The tracker only manages connections, it does not have any knowledge of the contents of the files being distributed. The links are provided solely by this site’s users. You may not use this site to distribute or download any material which you do not have the legal rights to.

    K tomu tolko.

    PS : studentovi v USA da vacsina univerzit sofware na studium zdarma. U nas ti daju houby a este ti povedia, ze im mas porobit prezentacie a stranky, lebo to nevedia a nemaju na to peniaze .. vlastna dlhorocna skusenost. Tak ak budes zhanat software a okrem cinema 4D nenajdes pre studentov nic dostupne, tak potom sa uc a rob design ako hobby.. ty mudra hlava.
    PS2: a kup si napr MS office 2004 – a ked tam najdes 1000 plus chyb a nekompatibilitu s innym XP office, tak si buchaj hlavu o stvol, ze co si to za pokazenu vec kupil.

    #114406
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    dex: tvoj komentar som vymazal asi omylom, ked som precistoval rozny ofenzivny offtopic na Alexovu “poziadavku”.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 43 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.