time capsule

Domov Diskusné Fóra Ostatné time capsule

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80711
    nikka
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    robim prvy backup s time capsule a je to strasne pomale, spojila som ich s ethernet kablom ako bolo v navode napisane. uz to ide ale ca 2, 5 hodiny a prenieslo sa len 3, 1 mb z 168 gb.. je to normalne?? ako to mozem urychlit??

    dakujem pekne

    #282731
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    nebolo 3.1 gb? a urychlit? vypni vsetky ostatne aplikacie a nepouzivaj ho…mne napr prvu zalohu robilo cca 6 hodin-nechal som to bezat celu noc

    #282732
    nikka
    Účastník (Participant)

    ano teraz je to 3,25 gb.. dobre tak vsetko vypnem a necham to cez noc…mozem nechat spat monitor nech mi to tu cely cas nesvieti, to by sa nemalo stopnut ci :)?

    #282737
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    nastav si v system preferences zrusenie screen saveru a zrusenie odpajania harddisku, monitor kludne vypni (resp stiahni svietivost na nulu) a setko pofici :)

    #282749
    nikka
    Účastník (Participant)

    dakujem

    #282760
    nikka
    Účastník (Participant)

    momentalne 6,54 z 167,14…to nie je normalne, vazne nemate nejaky napad na urychlenie??

    #282767
    nikka
    Účastník (Participant)

    dobre rano, momentalne to ma 26, 22 z 167, 14 gb…..pri tomto tempe to este dni moze trvat…:(

    #282769
    ervin11
    Účastník (Participant)

    nebude to tym, ze nie si pripojena gigabitovym kablom, ale 100 mbit, resp. este pomalsie? Ach jaj. Dalsia otazka bude urcite ako to zistit. Takze skus skopirovat nejaky vacsi subor, aspon 500 MB alebo zrozumitelnejsie, jedno CD alebo DVD z pocitaca na time capsule. Nekopiruj priamo z DVD! Skus najst nejaky film na disku pocitaca… Pokial povedzme pri 1GB subore (napr. nejaky film) dosiahnes cas kopirovania mensi ako minuta, tak je to OK.

    #282770
    nikka
    Účastník (Participant)

    no mne capsule zacala na zlto blikat, sa spojenie prerusilo…tak sa nic neprenasala…potom to niekedy zas bolo zelene…cize teraz nic nejde…a ako mam este preniest subor na time capsule? ked si ten film co som tam mala dat chytim a chcem to hodit to time capsule, tak mi to vypise ze ten film nemoze byt preneseny, lebo sa time capsule neda zmenit??????????????? aaaaaaaaaah

    #282772
    nikka
    Účastník (Participant)

    ja si pojdem teda kupit novy kabel, len ja vobec neviem co mam teraz robit..time capsule sa mi uz vobec nechce nejak spojit, mam tam vypisane ze posledny backup sa oneskori, lebo sa nevie najst backup volume….mne s tym teraz proste nic nejde..co mam robit, ako to zresetujem, to to potom spravim s tym novym kablom poriadne?

    #282780
    raul
    Moderátor

    Mas zle nastavenu TC, urcite. Hentak vyhadzovat ta to nemoze. Chcelo by to nejakeho sikovneho suseda, co ti to nastavi raz a potom ti uz len ukaze ako sa k tomu vies dostat cez finder..

    EDIT: ak mas macbook a TC si kupovala na SK, skus ist do predajne, nech ti pomozu. Mali by :)

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.