Tablety

Domov Diskusné Fóra Ostatné Tablety

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65609
    potkan666
    Účastník (Participant)

    Caute,no vidim na nete same reci ako ze apple mozno chysta tablet,teraz odfotili tohto bambusaka s Tabletom…Na co vlastne tie tablety sluzia? co to je vlastne zac.osobne mm doma Tablet ale je to tablet graficky a ani zdaleka sa nepodoba napr na ten co ma henten na stole.Takze co su to teda za zariadenia?

    #181219
    igi-s
    Účastník (Participant)

    Je to hybbrid medzi iPhonom a Macbookom s tym ze ovladanie je dotykove na jeho obrazovke. Ako zvacseny iPhone, ktory ma Desktop ako na Macbooku a tukanim ci gestami sa ovlada. Nie je vsak jasne aku to bude mat konektivitu a co na tom bude bezat – ake aplikacie.
    S Grafickym tabletom (Wacom a podobne) to nema nic spolocne, jedine s tymi obrazovkovymi…

    #181220
    2.0swan
    Účastník (Participant)

    ten bambusak ma tablet od nVidie, ziadny Apple

    #181229
    potkan666
    Účastník (Participant)

    ale ved ja sa vlastne pytam co ten tablet je.Nie ze naco ho ludia kupuju.Akoze co sa na nom robi napriklad.A macblogger ty vies tk hovno o tom ako vysoko ja budem aleebo nebudem.

    Ostatnym dakujem za odpovede :)

    #181235
    potkan666
    Účastník (Participant)

    jezis je to bambusak ,lebo je proste bambusak.Vyzera tak tak aj je.Neni to urazka je to proste takAko ked niekto povie na cernocha ze je neger tak nebudes tuna sceny robit…Takze zastavme tuto umelo vyvovalu diskusiu a pisme uz len k teme.A verm ize keby mi naplul do ksichtu bola by to posledna vec ktoru by urobil.Ci uz je to nejaky min šeng z nVidie alebo nie.Takze si tieto zmysluplne keci nechaj pre seba.Dakujem

    #181236
    macblogger
    Účastník (Participant)

    nemas za co potkan.

    #181237
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    muhahhahhhahhah :D:D:D tažké reči chalani hahahaha :D radost citat…len tak dalej…

    ze BAMBUSáK :D:D:D

    #181239
    zero0x
    Účastník (Participant)

    Ta to s tym bambusakom ma aspon pobavilo .. :D Seci ste bambusaci a hotovo ..

    #181240
    SupraKonduktor
    Účastník (Participant)

    macblogger sa zas činí. Len si trošku odporuješ vo svojich tvrdeniach. Citujem:

    “nie je to popularne odvetvie….netbook mozno
    videl si uz niekedy v reklamnych katalogoch alebo v nay ,datarte a podobne aby ponukali tablet ???
    tablet si ludia bezne nekupuju ,ty co ho potrebuju si ho kupia z top spolocnosti ktora vyraba tablety uz x rokov…”

    Apple tiež nie je populárne medzi ľuďmi, musíme si to priznať. Videl si dakte v reklamnych katalogoch, nay, datarte že by ponukali taky iMac? Zas nerob prosím z Apple naozaj čisto komerčákov, ktorým ide len o masy a peniaze. Je pravdou, že Apple už nie je ten Apple čo býval za ery PowerPc a z časti zmenil stratégiu. Ale určite nerobí len veci čo sa majú predávať v reklamných katalógoch či Nay-i alebo Datarte.

    Taký MacPRO nie je rozšírený, okrem pár Apple Premium Reseller ho nikde inde nenájdeš, a predsa si ho určitá skupina ľudí kúpi, lebo skrátka vedia čo je dobré a za to si aj radi priplatia. A tiež to nie je masový trhák, to však nebráni aby ho Apple vvrábal ako práve spomenutý Tablet.

    “ty co ho potrebuju si ho kupia z top spolocnosti ktora vyraba tablety uz x rokov…”

    S tymto tvojim citátom si tiež dovolím nesúhlasiť, a hneď ti poviem aj prečo. Si pekne spomeň ako bol na tom Apple v telefónnej sfére pred 2-2,5 rokmi dozadu. Pred vydaním iPhonu nič. A odrazu to je telefón, o ktorom sa tak toľko píše a básni. Len tak krátka doba stačila Apple aby toľko toho s iPhonom dosiahol. Keby toto tvoje konštatovanie prevediem do mobilov, tak tu je príklad. 3 roky dozadu keď sa chýrovalo dačo o tajomnom telefóne od Apple sa dakto pýtal na fórum čo naozaj je šanca že Apple vyvinie vlastný telefón. A dakto by mu tam odpísal v tvojom duchu, dačo na ten spôsob že Smarthphone s dotykovym displejom si ludia bezne nekupuju ,ty co ho potrebuju si ho kupia z top spolocnosti ktora vyraba tablety uz x rokoV ako napr. Nokia… A pritom Apple so svojím iPhonom strčil celú Nokiu do vačku a za 2 roky dosiahol to, čo celá Nokia nedosiahne za celý svoj život.

    Skús sa nad tým zamyslieť, a takisto by neuśkodilo ak by si sa zamyslel nad svojimi príspevkami skôr, než niečo múdreho zas šplechneš na fórum. A tie vulgarizmy by ste si tiež mohli odpustiť.

    #181249
    macblogger
    Účastník (Participant)

    imac som v datarte nevidel ,to je pravda , ale imac je PERSONAL COMPUTER
    pocitace su oblubene a je ich plno….
    takisto mobil. neexistuje nikto kto by nemal mobil.
    toto je strategia apple ,ist do odvetvi ktore su uspesne a rozvinute.
    mp3 prehravace ,mobily ,pocitace.
    apple pride do jedneho z tychto odvetvi a ponukne to naj co dokaze vyrobit.

    ale tablety nie su popularne odvetvie. pocitacov je v katalogoch plno (aj imac je pocitac) ,mobilov je milion ,mp3 prehravacov miliarda….ale tablety ?? ziadne.
    NIE SU POPULARNE….a ked trosku vidis do marketingu apple ,je ti hned jasne ze toto nie je smer ktorym sa uberali ,idu tam kde idu masy a ako som pisal ,tym masam ponuknu to najlepsie co vedia…..

    P.S. na fore sa objavis len ked je do niecoho rypnut ???

    #181253
    bawy
    Moderátor

    macblogger, už dlhšie mi nedá..ale PROSÍM ŤA začni sa správať ako DOSPELÝ ČLOVEK!
    Veľa chalanov, čo tu majú pod 18 rokov sa správajú slušnejšie a kultivovanejšie…
    Toto je technické fórum, no Tvoje príspevky sú skôr pokecové/chatové..
    80% Tvojích príspevkov sú doslova ZBYTOČNÉ a na tomto fóre nemajú čo robiť.
    Neber to ako buzeráciu, ale prispievaj už iba do tém, ku ktorým máš naozaj čo povedať..
    Ber to ako prvé upozornenie a zváž svoje príspevky.
    Ďakujem

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.