Synchronizácia kontaktov z Nokia 6500 classic na Iphone

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Synchronizácia kontaktov z Nokia 6500 classic na Iphone

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #56414
    Stefan
    Účastník (Participant)

    Zdravím všetkých potreboval by som pomoc neviem zosynchronizovať kontakty z Nokie 6500 na Iphone neviete mi poradiť nejaký soft ktorý funguje ?? mám MacBOOK a iSync nepodporuje tuto nokiu a nemám kábel k nokii len bluetooth. a potreboval by som tie kontakty zosynchronizovať

    ďakujem

    #117905
    iwans
    Účastník (Participant)

    S trochou snahy Nokia 6500 classic funguje s iSync:

    http://www.james-lloyd.com/scripts/nokia-series-40-isync-plugin/

    Takze najjednoduchsie je cez iSync dostat kontakty do Macbook-u a dalej uz je to jasne… Pozor na sposob synchronizacie, mala nepozornost a lahko sa moze stat, ze kontakty z Nokie budu zosynchronizovane s prazdnym Address Book-om… :-)

    #117915
    Stefan
    Účastník (Participant)

    Strašne moc ti ďakujem zachránil si ma. Som strašne rád že tento web funguje a je tu toľko normálných ľudí ktorý fakt chcú pomôcť a pomôžu. Fakt ďakujem

    #117917
    Stefan
    Účastník (Participant)

    Ale ešte sa mi vyskytol problém neviem to zosynchronizovať s iTunes proste mi to nechce nahrať do iPhone u poprosím ešte o radu Ďakujem.

    #117918
    Stefan
    Účastník (Participant)

    no už sa mi to podarilo :-)

    #132760
    Spyd3r
    Účastník (Participant)

    nejaka podobna aplikacia co by slapala pod windowsom? potrebujem skopirovat kontakty z N95ky do iphonu… a na sim sa mi zmesti len 250, jeden po druhom je zdlhave…

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.