synchronizacia itunes na 2 PC

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software synchronizacia itunes na 2 PC

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76627
    imperator
    Účastník (Participant)

    na notebooku mam itunes a asi 150gb hudby….
    chcem si nainstalovat itunes aj na desktop – ale existuje nejaka synchronizacia hudby aj kniznice…
    napriklad ze si pridam pesnicku na desktop a objavi sa mi aj na notebooku aj v kniznici a pod.
    pripadne poradte nejake vyhodny sposob. viem akurat ze sa da sharovat kniznica, ale to musim mat notebook zapnuty…

    #258607
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    vygoogli si “rsync”

    #258644
    imperator
    Účastník (Participant)

    vygooglil som ale jedna sa len o sync suborov. To v podstate robi aj live mesh. Skor mi islo o to ze ked upravim kniznicu aby sa mi upravila aj kniznica na druhom pc… a sice… ked si dam sync na kniznicu (priamo na subory) tak to funguje rovnako :) tak potom som na to asi prisiel :D

    #258681
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    no vidis :)

    #258682
    hatto
    Účastník (Participant)

    ty si mozes tie kniznice zdielat a v druhom pc vidis vsetko co mas v prvom. a jednym kliknutim si mozes skopirovat z tej zdielanej kniznice do lokalnej to co si vyberes. nerobi to sice automaticky, ale je to dobre riesenie

    #258765
    imperator
    Účastník (Participant)

    no co sa tyka meshu tak ten je tak ze ak zisti novy subor tak mi ho aut. synchronizuje v druhom priecinku na druhom pc

    takze ak pridam pesnicku do itunes zmeni sa library subor a zaroven sa mi to prekopiruje do priecinka s hudbou a kedze budu obe priecinky obsahovat nove veci tak mi urobi sync. potom na notebooku pustim itunes a natiahne novu kniznicu a v adresari bude pesnicka nakopirovana :) super…

    #275406
    iggy5
    Účastník (Participant)

    mam problem: priatelka mala iTunes v PC, teraz som jej posunul moj MacBook kde som mal iTunes s mojim uctom. Ked potrebujem synchronizovat jej iPhone cez MB, neviem ako preniest jej ucet z PC na Mac. Prosim poradte mi. Dakujem

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.