Sygic Európa a Rusko -70% OFF 19,99€

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Sygic Európa a Rusko -70% OFF 19,99€

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #386234
    bobo355
    Účastník (Participant)

    Aha, dakujem. Ja mam tiez Sygic Europe. Vyskúšam to s tým supportom tak ako ty.

    #386478
    pavel_b
    Účastník (Participant)

    zatial hlasim neuspech – support odpisal, ze mam cakat na novu verziu, pre verziu Europe… ktora vyjde ako klasicky pol roka cca po tej hybridnej co pokryvva vsetky regiony a inapp purchase

    #386838
    bobo355
    Účastník (Participant)

    ja som pisal na apple support. Tam som sa s nimi nemal chut vadit, lebo mi tvdili ze by mi to malo ist (asi sme sa nerozumeli). tak som napisal na sygic support a tam to dali do poriadku

    #396658
    typhoon_24865
    Účastník (Participant)

    Chalani chcel by som Vás poprosiť o radu.
    Plánujem zakúpiť Sygic no neviem aký ? Čo som pozeral sú dve verzie jedna je free a in app purchases s EU za 19.99 a druhá platená za 19.99. No neviem aký je medzi nimi rozdiel a ktorý ma to nové GUI.

    Taktiež ktorú verziu môžem potom využiť ako rodinné zdieľanie ak manželke zakúpim iPhone ?

    Ďakujem za pomoc.

    #396707
    typhoon_24865
    Účastník (Participant)

    Ak by ste mali chvilku času tak kto mate skúsenosti so Sygic, mi hodiť pár viet aby som nekúpil blbosť. Ďakujem.

    #396709
    cobain
    Účastník (Participant)

    Fre ja 7 dni plnohodnotna potom prestane fungovat hlas ostatne ide dalej normalne. Mam tu free a som spokojny i ked pouzivam ju strasne malo.

    #396714
    typhoon_24865
    Účastník (Participant)

    Ale to ja viem. Mňa zaujíma zakúpenie mapy v oboch verziách. Nakolko je tam po 19.99 € Všade sú rovnaké ceny no iné podmienky. Ja to chcem zdieľať zo ženou teda potrebujem vedieť či mi obe verzie pôjdu s rodinným zdieľaním.

    #396719
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Mam zakupeny Sygic a nainstaloval som ho potom aj do bratovho ip aj bratrancovho.
    Ked vyjde update zase sa budes musiet prihlasit pod svojim ID a urobit updade.

    #396721
    PK
    Účastník (Participant)

    naco platit 20e ked existuje WAZE ??

    #396723
    motyl
    Účastník (Participant)

    Na waze potrebujes v zahranici predplatene data.

    #396724
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Stiahnuté, díky za tip :-)

    #396727
    renad
    Účastník (Participant)

    Stiahnuté, díky za tip :-)

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.