Starcraft 2

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Starcraft 2

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70341
    otik007
    Účastník (Participant)

    Kedze tu tato tema este nieje a datum sa priblizuje, zaujima ma par veci;

    1. Neviete ci bude dostupna OSX verzia tejto hry v nejakom shope na SK?
    2. Skusal som stahovat priamo cez Blizzard downloader ale bojim sa toho, ze sa mi nebude dat zaplatit za hru so SK kreditkou, mate nejake inf. ohladom tohto?

    #219135
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)
    #219136
    otik007
    Účastník (Participant)

    Ok, beriem ale v otazke stoji v shope na SK :) V najhorsom pripade aj ten Amazon poriesim ale to je ako last resort. Skusal som brloh ale tam sa neviem dovolat ale zajtra sa tam asi budem muset osobne zastavit lebo ma seru :)

    #219149
    rackom
    Účastník (Participant)

    ak to funguje ako warcraft 3 tak potom kupis CD a ide win/mac … to mi bolo poradene, kupil som a fici bezproblemov na macu nativne … co sa tyka hry, pokial viem, tak sa daju na battle nete zaregistrovat kluce ku hre a stiahnut si ju potom mozes kedykolvek

    to som vyuzil na mbp kde mi nejde mechanika … regol som sa, kluce som zaregistroval a dalo mi downloader na war3 pre mac stoahol, zinstaloval a slo to … pozrel by som sa ci to nie je ten isty pripad

    edit: pozeram ze aj na tom amazone je to ako PC/Mac cize by to mohlo byt ako som vravel

    #219171
    otik007
    Účastník (Participant)

    @rackom – ano toto som aj ja cital a je to vseobecne zname o hrach od Blizzardu. Ale tusim, ze stary Starcraft a takisto aj Diablo 2 som mal original ale iba na PC a musel som to stahovat odznova na OSX.

    Skusim dnes este ten Brloh a napisem nejake info. pre potencionalnych zaujemcov.

    #219175
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    vcera moj brat volal (alebo pisal) do brlohu a povedali mu ze len “PC” verzia. Aj ked sa mi tomu nechce verit kedze aj vsetky WOW-ka su vsade PC/Mac a na 99% predpokladam ze to tak bude aj so strcraftom.
    Kazdopadne ja to mam predobjednane z toho Amazonu – vychytal som este nizsiu cenu ako tam maju teraz, takze uz len cakam na 29.jul (predpokladany datum dodania).

    #219183
    addamz
    Účastník (Participant)

    No bohvie, hra ma 7GB tak neviem ci napracu obe verzie na jedno DVD, jedine keby boli dve, alebo to maju tak ze zdielane su graficke, video a zvukove subory a len jadro bude rozdielne pre PC a MAC a v tom pripade by sa to mohlo zmestit.

    #219187
    otik007
    Účastník (Participant)

    @sleepwalk3r – presne toho sa aj ja obavam, ze na SK bude len cisto PC verzia. Zacal som rozmyslat aj ja nad tym amazonon….


    @addamz
    – podla mna content je ten isty, len instalacne .dmg je pridane co je otazka par mega alebo sa mylim?

    *edit* Takze volal som s Brlohom (BB) a bolo mi povedane, ze to bude aj na OSX “Vsetky hry od Blizzardu su aj na OSX..”. Tak teraz neviem ci tomu mam verit alebo nie :)

    #219189
    rackom
    Účastník (Participant)

    @otik007: ja si myslim ze tomu mozes verit … neverim ze by nerobili aj verizu pre mac. co sa tyka tej velkosti tam by asi problem nemal byt, najviac aj tak zaberaju vsetky tie graficke ficurky, kniznice, modely a co ja viem co vsetko a potom samotna hra (ako aplikacia) nema vela. napriklad nainstalovane WOW ma u mna so vsetkymi datadiskami 19gb a 17gb ma len priecinok data kt. je rovnaky aj na win. to je samozrejme uz nainstalovane cize nejako komprimovane to ma menej este.

    btw prinajhorsom to stiahnes z battle.net :P

    #219221
    otik007
    Účastník (Participant)

    Takze je tu oficialne stanovisko z Brlohu:

    “Dobry den,
    to, ci vylisky SC2 budu obsahovat aj instalacne subory pre MAC budeme
    vediet, az ked hru budeme mat na sklade.”

    Cize neostava nic ine len cakat. Aj tak sa mi to zda byt polutovaniahodne, ked obchodnik nevie aky tovar dostane.

    #219224
    Jod
    Účastník (Participant)

    Blizzard dáva na DVD obe verzie, tj. WIn/Mac a so slovenskou kartou ide platiť u Blizzardu.

    #219254
    raul
    Moderátor

    A keby aj nie, na zaklade serial numberu si mozete stiahnut instalator z blizzard stranok. Takze smelo kupovat :D

    #219290
    otik007
    Účastník (Participant)

    @ raul – presne tak som sa to rozhodol spravit ;)

    #219291
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    osobne mam vyskusany world of warcraft ,ze funguje to iste DVD aj na WIN aj na MAC. to znamena, ze blizzard to tak robi. Kedze starcraft 2 je casovo o dost novsia hra, da sa predpokladat ze na 99,99% to bude rovnako.

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.