sluchadla iP 4

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77369
    Man
    Účastník (Participant)

    Zdravim

    Mam iPhone 4 a sa mi akurat pokazil mikrofon na sluchadlach a nejde mi ani zastavit hudbu nic ani pridat hlasitost na sluchadlach ale len cisto prehraju hudbu.Samozrejme na iP to ide. Chcel som to dat reklamovat lenze T-mobile povedal ze musim dat aj s mobilom a to ja nedam lebo nahradni mobil nemam. A som pozeral na tracocomputers a tam stoja 30e a to mi je zasa dat zato vela :(. Neviete kde kupim lacnejsie? Ale aby boli original.DAkujem

    #262593
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Povedz v T-mobile, ze ak chcu tvoj mobil, nech ti daju rovnaky nahradny… :-) Ty kokso toto su praktiky…

    #262594
    Man
    Účastník (Participant)

    Ma akurat tak poslu :/

    #262595
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Uprimne ty cez to pocuvas hudbu cez tie sroty.? Moja rada kup si nejake kvalitne sluchatka certifikovane na iPhonea mas vystarane.. alebo si kukni dneska je tu inzerat na tie sluchatka za 19 E

    #262597
    Man
    Účastník (Participant)

    Tak napr ja som snimi spokojni nehraju zle a ty mas ake?

    #262656
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Ja som kupil senheisser CX 300 II precision sice nemaju handsfree sadu no mne ide skor o pocuvanie hudby. Su “certifikovane” na iPod a maju podla mna celkom slusny zvuk na cenu cca 37 E nejsu prebbasovane a vysky a stredy su slusne. Senheisser ponuka aj modeli s handsfree tie su vsak uz drahsie.

    #262727
    howoarang
    Účastník (Participant)

    A ja som kupil za 4,50 $ z ciny aj s postovnym, su s regulatorom hlasitosti, mikrofonom a tlacidlom pre pausu/play alebo na prijimanie hovoru (inak su vhodne aj pre blackberry, htc……) a neviem si ich vynachvalit, najma co sa tyka kvality zvuku a tych bassov aj pri vypnutom eqvalizeri…. A su to stuple do ucha a musim povedat, ze tie biele origos ŠMEJDY od apple by som najradsej hodil do kosa.

    #262738
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tie slúchadlá sú dobré, a používa ich väčšina ľudí, tak nekecajte …
    to ti nijako nereklamujú si myslím, mechanické poškodenie atď, ja už mám slúchadla asi siedme za 3 roky čo mám iPod touch 2nd a iPhone 3GS, a pokazil sa ti remote control, nie mikrofon.
    a nemyslím, že konkrétne to, ale kontakt alebo vnútri máš prelomený kábel …

    #324392
    opako
    Účastník (Participant)

    Zdravim

    nechcem zakladat novu temu….tak pisem sem. Chcem sa opytat ci tu niekto ma skusenosti s tymito sluchadlami – http://www.tracocomputers.sk/1340622163/marshall-major-black/

    ci sa oplati do nich ist…ide mi hlavne o zvuk…viem ze z formatu mp3 to nikdy nebude co potrebujem ale hladam nieco najlepsie do danej ceny…..som vdacny za kazdu radu …mozu byt aj stuple

    dakujem za rady

    #324413
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    Super su! ;)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.