Slovenska lokalizacia na osx 10.6.7

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Slovenska lokalizacia na osx 10.6.7

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77352
    Majky81
    Účastník (Participant)

    pri kupe noveho MBP som dostal aj link na stiahnutie slovenskej lokalizacie ale pri instalacii mi vypise ze na tento disk nie je mozne naistalovat slovencinu, viete poradit ? Vopred dakujem

    #262516
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    http://www.apcom.sk/servis-podpora/
    tam si stiahni slovencinu pre tvoju verziu OSX a urcite ti pojde..

    #262517
    Martin1982
    Účastník (Participant)

    Nepojde . ja mam s tzm tiez problem. Bolo mi na servisnom stredisu povedane, e si mam ustriehnut, ked vyjde nova verzia OS Leopard 10.6.8 a vtedy sa mi bude dat nainstalovat lokalizacia pre 10.6.7

    #262521
    martin_kubik
    Účastník (Participant)

    Zaujímavé…
    Mne to na 10.6.7 šlape v poriadku :)

    #262529
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Nove macbooky maju s tymto problem nakolko bootuju uz rovno do 64bit systemu, jednoducha cesta je stiahnut si program pacifist a cez ten to pojde. Jedna sa o macbooky early 2011

    #262533
    Majky81
    Účastník (Participant)

    stiahol som pacifist cez neho nainstaloval slovencinu, potom mi cely system zamrzol tak som to vypol cez power button lebo inac to neslo a teraz ked ho znovu zapnem tak mi len vyhodi sivu obrazovku s jablkom a koliesko sa kruti donekonecna, super co mam teraz robit ?

    #262546
    lexo
    Účastník (Participant)

    Nabootovat z install DVD a obnovit z Time machine zalohy, ktoru si si pred instalaciou niecoho noveho urcite urobil.

    #262621
    Majky81
    Účastník (Participant)

    jj v noci sa mi to podarilo ale musel som preinstalovat cely os z dvd inac to neslo,trvalo to cca hodinu,inac vsetky nastavenia a subory ostali, serem na celu slovencinu druhy krat to uz nechcem absolvovat :)

    #262801
    Martin1982
    Účastník (Participant)

    komu sa da instalovat lokalizacia na verziu 10.6.7 ??? Mam novy MBP 2011 a mne sa to stale neda..

    #262805
    basman
    Účastník (Participant)

    .

    #262807
    Martin1982
    Účastník (Participant)

    kedy si kupoval MBP??

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.