Cau, mam doma tento samsung, ale bez TV. Tiez som rozmyslal, ci zobrat aj s TV tunnerom, ale zdalo sa mi to zbytocne, ked aj tak stale ho mam pripojeny na macbook. A ten bez TV tunnera ma aj lepsie parametre. Inak som s nim velmi spokojny. Samozrejme lepsi by bol Apple monitor :)
Ahoj, ja ho mam aj s TV tunerom, asi mesiac. Ako telka je pouzitelny velmi dobre (normalny ovladac, teletext,…), ako monitor tiez. Zatial som nenasiel nic co by mi vadilo.
Preco si nekupim T240HD:
– ma nohu ktorej sa neda nastavovat vyska ani otocit o 90′
– neda sa namontovat na stenu
– ma prilis siroke okraje
– nepaci sa mi klavirlak design
– stoji o 70 euro viac nez T240 – cena za DVB-T tuner. Za tu cenu sa da kupit eyetv
ja mam T220HD uz asi pol roka, to je to iste ako T240HD len s 22” uhloprieckou. mam k nemu pripojenu obycajnu DVB antenu a chytam 4programy a asi 4 radia ci kolko. som s nim celkom spokojny, ale ovladanie TV sa mi zda prilis spomalene, vsetky vyvolavacie menu ako Guide(zoznam stanic s programom) atd, sa otvara prilis dlho a vzdy to preblikne.
inak ako s monitorom som s nim spokojny ale ako primarny televizor by mi kvoli tomu spomalenemu ovladaniu nevyhovoval.
Ja tam mam strcenu obycajnu analogovu kablovku UPC:) Obraz vyzera dobre, cakal som kockovany, ale nie je. Dokonca nasiel pri prehladavani aj kanaly z UPC Digital, ale obraz nemam lebo su zakodovane. Prepnutie kanala trva asi rovnako ako na lacnejsej LCD telke co mame, teda do sekundy.
jj prepinanie programov hej, ale chytam volny digitalny signal co sa na slovensku vysiela(resp. len skusobne v par mestach) a na normalnej TV ked chcem pozret program aky bude na akom kanaly tak sa pusti okamzite. na tomto samsungu najprv preblikne obrazovka cez ciernu az ptom sa to zobrazi a tak isto aj pri vypinani toho sprievodcu kanalmi.
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Apple Event Liveblog
Sledujte náš živý prepis eventu, na ktorom Apple predstaví viacero noviniek vrátane nových Macov s Apple Silicon! Už dnes od 19:00!