Skusenosti 02 SIM + iPhone 4S

Domov Diskusné Fóra Ostatné Skusenosti 02 SIM + iPhone 4S

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83008
    mario.cizmarik
    Účastník (Participant)

    Zdravim, momentalne mam T-Mobile SIM, no chcem si preniest cislo na o2, kvoli cene. Nevedeli by ste mi niekto prosim povedat realne skusenosti s o2 simkou v iPhone 4S ? Googlil som, ale nasiel som prevazne stare prispevky, ktore popisovali nejake vyskakujuce hlasky pri volani a velmi pomaly internet. Zaujimalo by ma, ci tieto problemy este pretrvavaju. o2 uz ma vraj 3G internet, no zaujimala by ma aj tak realna rychlost, dostupnost 3G site, tak isto dostupnost 2G.

    Dakujem velmi pekne, prajem veseleho Silvestra!

    #296276
    Pajdo
    Účastník (Participant)

    mal som o2 lebo som sa zlakomil e budem platit menej :D …. sice mam iphone 4 nie 4S … teraz k teme bol som u nich asi 5 mesiacov pokym som byval v KE bolo to dost pohode. ale prisiel som domov a ich 2G siet bola katastrofalna vecsinou som maval prepozicanu Telecom. to ich 3G je taka sracka ze to nema obdoby je to len v KE,BA,LV,BB a asi uz nikde inde. a este k tomu pausalo o2 Fer je to dobre pre ludi co vela netelefonuju alebo telefonuju do o2 sieti seci moji znami maju orange takze blbost. ked mas Telecom ostan tam ja som po tychto skusenostia opat vratil k orangu. ich internet je genialny skoro sade mam 3G a rychlost sa pohybuje od 1,5 az do 3 mbit. a pausal mam tiez podal seba ako v o2 :D

    #296277
    howoarang
    Účastník (Participant)

    no ja som u o2 stale. Zaobstaral som si iP4S a mam aj od t-comu jedny simku, skusal som net na 3G sieti a lahoda rýchlost bola az 3000mbps – s tou t-com kartou.

    Co sa tyka o2: simku mam orezanu, problem s nou na mojom iP 4S nie je, ale ten internet… som v lokalite, kde O2 nema 3G pokrytie… v meste “frcim” na Edge, doma sem tam prepne na siet telekom, ta ide len na GPRS, tazke net s O2 je pomalsi nez slimak…

    Tento rok vraj planuju vybudovat 3G siet do vsetkych okresnych miest. tak uvidime ci sa nieco zlepsi.

    #296278
    Michachal
    Účastník (Participant)

    o2 a iP4S nie je ziadny problem – simku ti orezu na predajni zadarmo; mapu pokrytia signalom 3G najdes na ich webe, ale su to povacsinou iba (na nase pomery) velke mesta, temer vsade inde je EDGE… rychlost 3G netu je oproti Telekomu a Orange podstatne mensia, no v principe je to stale dostatocne rychle

    penazi vela neusetris, ceny su velmi podobne – ak chces stabilny rychly net, vacsi hraci su istejsi ;) ja som klient vsetkych 3troch. O2 mam najradsej, ale cena za net nie je nic extra ;)

    #296293
    mario.cizmarik
    Účastník (Participant)

    Dakujem za prispevky, vidim to asi tak, ze si radsej poskladam pausal snov v orangei.

    prajem pekny den

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.