Skomolené meno v Apple watch 5

Domov Diskusné Fóra Ostatné Skomolené meno v Apple watch 5

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #547772
    atko3
    Účastník (Participant)

    Zdravím vás komunita. Mám menší problém ktorý má riadne irituje. Hodinky mi podávajú rôzne informácie. Ako napr. Splnili ste všetky kruhy a podobne. Môj problém je ten, že mi hodinky komolia moje meno. Volám sa Rastislav. Ale hodinky ma oslovujú: “ Latic “.
    Vôbec neviem odkiaľ Apple zobral takéto meno. Už som aj resetoval párovanie s iphonom a stále to iste:(
    Moje ID je moje normálne meno s priezviskom. Tak neviem odkiaľ to Apple watch má. Nestretli ste sa náhodou niekto s týmto problémom? Budem Vám veľmi vďačný keď mi niekto pomôže, aby má hodinky oslovovali normálne. Mojim menom. Ďakujem za každú radu. Podotýkam že sa volám Rasťo.
    Mám to aj odfotené ale asi sa nedá vložiť žiadna príloha.

    #548267
    0xCF
    Účastník (Participant)

    a to sa s nimi rozpravas po slovensky alebo anglicky? Siri v anglictine samozrejme slovenske mena domrvi, s tym nic neurobis. Ja som skusal Siri dotlacit k tomu aby ma volala mojim menom, ale ta si furt melie svoje

    #548284
    atko3
    Účastník (Participant)

    Zdravim. Dakujem pekne, ale uz som to vyriesil. Ano. Mate pravdu. Snazim sa naprogramovat skratky v sk jazyku a tu vznikol problem ze mi do profilu v kontaktoch domrvila prezyvku. Uz sim to opravil. Dakujem. Pekny den

    #548294
    0xCF
    Účastník (Participant)

    sorry, nevsimol som si ze tretia najnovsia tema je mesiac stara … idem ja radsej kade lahsie

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.