Skarede fotenie iP 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81365
    Man
    Účastník (Participant)

    Chcem sa spytat ci aj vam to zacal skaredo fotit ip 4. Fotky co mam predchadzajuce tak su velmi pekne a aj cez noc co som fotil. Po roku pouzivania ked nafotim nieco tak ta fotka je horsia a uz mi nefoti ako fotil. Ma s tym niekto ties problem?

    #286355
    basman
    Účastník (Participant)

    mam ten isty problem,raz je fotka do modra raz do zlta.Kazda 3-4ta fotka je dobra,najlepsie fotil iphon ked som mal ios 4.0.1. Netusim preco

    #286361
    Man
    Účastník (Participant)

    Ja to asi teda dam reklamovat

    #286362
    re88ne
    Účastník (Participant)

    no s týmto som sa ešte nestretol a v rodine mame 4 iPhone4-ky :) už viac než rok

    #286379
    chipy999
    Účastník (Participant)

    Hm,tiez ho mam asi rok a foti stale rovnako pekne.Mam iOS5.

    #286384
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Mozna by pomohlo uploadnout nejakou fotku na ukazku.

    #286397
    marek.varga.mac
    Účastník (Participant)

    fotka by pomohla a tebe by mozno pomohlo utriet sosovku :)

    #286415
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    No mne sa stala podobna vec a to taka ze sa na fotke s bleskom objavovali velke flaky. Potom som dal dolu obal a bolo vsetko ok. Mam taky kryt plastovy ktory ma pravdepodobne maly otvor na blesk a ten sa potom odraza ana sosovku. Skus ak mas obal na iphone dat ho dole a odfotit este raz.

    #286418
    basman
    Účastník (Participant)

    @Hurfo-to co hovoris neni blbost.Presne tento plastovy kryt mam(ze ma to nenapadlo) skusim bez krytu dam vediet-diik

    #286991
    Man
    Účastník (Participant)

    Sry ale neni som doma tu fotku tu nemam ako dat ale dneska som porovnaval fotky kamoska ma ip 4 biely a jej to foti velmi pekne a ja ked som nafotil bolo to po okrajoch zrnite. Moze to sposobyt aj ze mam troska poskrabani kryt zadni kde je fotak? Bol som v t mobile a chcel som od nich nahradu telefonu do ktoreho mozem dat micro sim a tento moj reklamovat. Lebo ja nemozem byt mesiac bez telefonu a samozrejme mi povedali ze oni nemaju momentalne ziaden nahradny fon a ani redukciu nemaju a to som bol v 3 pobockach.Jedine co mi dala je cislo do servisu kde sa to posiela a skusit sa s nimi dohodnut aby to bolo rychlo vybavene. :(((

    #286992
    Man
    Účastník (Participant)

    A nemam ziaden kryt na ip 4

    #286993
    karci
    Účastník (Participant)

    Mne tiez foti strasne po roku. Fotky su akoby zahmlene. Cele je to ale problem osuchanej zadnej strany-teda aj sosovky. Nepouzivam puzdra takze je to zle. Ked porovnam fotky na mojom ip4 a kamaratkinom novom, je tam obrovsku rozdiel. Hmla,rozmazane,neostre,cele zle proste.

    #286994
    Man
    Účastník (Participant)

    Jj presne aj ja to mam take rozmazane zahmlene po okrajoch a este zrnite presne ako pises tak vidim ze ked to dam reklamovat ma poslu akurat…

    #286995
    Anonymný
    Neaktívny

    Mam presne ten isty problem. Pojdem to dat reklamovat, nakolko okolo sosovky nemam ani skrabanec, takze sa to nemohlo stat nejako umyselne. Ked to vyriesim, napisem ako som dopadol.

    #287003
    Man
    Účastník (Participant)

    AndrejR pls nezabudni to napisat ma to zaujma dikes

    #287004
    Anonymný
    Neaktívny

    Jo. Len najviac ma desi to, ze budem bez telefonu. Ked som reklamoval po 4-denny iP4, tak mi dali za 100€ zalohu nejaky SE tlacitkovy. Nastastie mi po cca 5 dnoch vyreklamovali iP ako swap (vymena). Uvidimi ako dopadnem teraz.

    #287007
    Man
    Účastník (Participant)

    podla mna to dopadne tak ze ked uvidia skrabanec tak to poslu naspat…

    #287344
    Man
    Účastník (Participant)

    Tak dneska som to dal reklamovat potom ked mi to pride dam vam vediet ako som pochodil

    #288264
    Anonymný
    Neaktívny

    Zdravim vsetkych,
    vcera vecer mi prisla SMS o vybaveni reklamacie a telefon som si vyzdvihol na predajnom mieste. Na moje prekvapenie mi ho vymenili za uplne novy kus. Podla slov predajcu je pre Apple dolezita 100% spokojnost zakaznika.

    #288295
    Man
    Účastník (Participant)

    Tak vcera som si aj ja vyzdvihol a dali mi novy kus :D Reklamacia trvala 6dni

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.