sims 3

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu sims 3

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63376
    monicqa
    Účastník (Participant)

    chcela by som mat na macu jednu normalnu poriadnu hru, ktoru sa mozem hrat ked ma vsetko prestane bavit :) a potrebujem vypnut. rozmyslam hlavne o sims 3, ale najskor som si ju chcela vyskusat, predsa len obrazky a nazivo je rozdiel.
    preto som si stiahla simsov z torrentov, ale zial sa mi to nepodarilo rozbehat, aj po cracku ktory vsetkym funguje, stale pyta “vlozte cd”..
    preto ak by mi niekto vedel poradit, bola by som velmi vdacna.
    viem ze piratstvo tu nie je podporovane, ale naozaj mam v umysle kupit si to normalne (aj preto ze len online sa da vsetko vyuzit naplno), len si to chcem aspon na nejaky cas vyskusat..
    dufam, ze mi to hned nevymazete, a dakujem ze sa kazdy zdrzi hlupych komentarov a bude sem pisat k veci.

    #165637
    typhoooon
    Účastník (Participant)

    rovno kupuj :o) je to bomba
    a btw, rovno apple ma medzi downloadami sim3 demo, ale neviem co vsetko obsahuje..

    #165639
    wbear6
    Účastník (Participant)

    pozri sa aj to chces hrat na MB white , tak to nekupuj :-) na unibody je to nieco ine

    #165640
    monicqa
    Účastník (Participant)

    no ved prave preto to chcem vyskusat, ale akosi sa neda…
    uz som rezignovala, bud stiahnem od zaciatku nejaku inu verziu alebo neviem

    #165641
    wbear6
    Účastník (Participant)

    na white ti to pojde uplne na nic. Vazne to nema cenu

    #165645
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Mňa dosť zarazilo, že v Košickom iStyle, keď som sa hral s Frankiem ( ;) ) na iMacku, tam tam mali simsa 3, a pri spúštiacom okne : “snažite sa spustit neautorizovanu verziu hry” :D

    #165647
    mcx
    Účastník (Participant)

    JA som sims 3 skusal na white macbook late 2007 a dalo sa to hrat, ale sekalo to ako doom na 386ke. takze neodporucam.

    PS: aj tak je to vlastne Windows verzia vhode do niecoho podobne ako je cider (alebo je to ozaj cider?).

    PS2: normalna hra a legalna je napr. OpenTTD, NeverBall, OpenArena, Frozen Bublle, SuperTux, Wesnoth, Racer.nl, TORCS a ine ;)

    #165654
    Rass
    Zablokovaný

    Endy: to nech ta ani neprekvapuje.. su to cudaci hajzlici a magori v jednom. samozrejme secko zabalene pod pozlatkom nnakusnuteho jablka.. fuj humus obchod… len si ich spomenul uz som sa rozculil.

    all:a ako je na tom sims 3 na iphone … rozmyslam ale tiez nechcem investovat len tak ..a zo screenshotov toho vela nevicitam… oplati sa to za tie prachy?

    #165655
    EdDy
    Účastník (Participant)

    EdDy, nie Endy :) …

    no ja nwm, ale maju to tam strašne predrazene :D .

    A ten Sims, mna to po čase prestalo baviť …

    #165660
    raul
    Moderátor

    Monicqa, hladaj torrenty, vyskusaj (zniz detaily a tak) a mozno sa to bude dat hrat – potom ak sa ti bude chciet, kup:D ale uz nekupis :D :D :D

    Ja som si prave na iMacu rozbehal Sims 4…

    #165667
    Rass
    Zablokovaný

    sorry EdDy .

    a pocuj: kupoval si aj tie veci v samotnej hre-? a nabytok a taak? tam je vsetko v jednej cenovej kategorii?
    Zaujimalo by ma kolko sa za to da utratit penazi?

    #165674
    monicqa
    Účastník (Participant)

    raul: tomu som sa prave chcela vyhnut, aby som nemusela skusat milion instalaciek… ale uz cucam dalsi kus, no ved uvidime.
    a dakujem dobrej dusi co mi v skrytosti na icq pomohla ;)

    #165678
    EdDy
    Účastník (Participant)

    no hej, ono tam máš základny nábytok a z EA Sims3 Store si dokupouješ dalsi :)

    #165679
    pythoon007
    Účastník (Participant)

    monicqa ⇒ takze uz to mas stiahnute a ide ti to??

    #165680
    monicqa
    Účastník (Participant)

    nemam, ta prva instalacka sa nechce cracknut a druhu stahujem, zatial len 20 % :(

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.