sigic

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83667
    sa
    Účastník (Participant)

    Hladam niekoho kto sa dobre vyzna v sigicu. Potreboval by som pár rád.
    -ako sa davaju alternativne trasy.
    -je možné si ich nastavit v pocitaci(v nejakom programe) a importovat alebo nieco podobne.
    Velký problem mi to robilo v Madarsku.
    Dakujem.

    #299950
    Hurfo
    Účastník (Participant)
    #299959
    ciapka
    Účastník (Participant)
    #395763
    AirKo
    Účastník (Participant)

    Zdravím, plánujem kúpu navigácie Sigic. Aký je rozdiel medzi Sygic Europe, Central EU, Eastern EU a Western EU ? Všade v týchto mapách je zahrnuté Slovensko, ktoré potrebujem najviac. V Sygic Europe sú zahrnuté všetky štáty ako aj v ostatných Sygic…. Prečo tie ostatné sú drahšie?

    #395764
    babo
    Účastník (Participant)

    nekupovat, ak kupene – zahodit. kupit navigon tomtom alebo nieco podobne, kvalitne.

    #395768
    lindus
    Účastník (Participant)

    ciapka-ak sa tak vyznas,nevies preco ked mam kupeny Sygig ,nejde nainstalovan na %S-ko,stale vypisuje uze pri nacitani sa vyskytla chyba,nenacita vobec mapy,tym padom sa neda ani pouzivat.Hlavne ze som za neho vydrbal kopu penazi,dik za rady

    #395769
    typhoon_24865
    Účastník (Participant)

    Ahojte, Aky je rozdiel medzi Sygic Europe a Sygic free kde sa da InApp zakupit Europa ?
    Dakujem za info.

    #395771
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    ahoj, ak si to este nekupil, tak odporucam ani nekupovat. Sam mam zakupeny Sygic central europe (cca 3-4roky), ale nepouzivam ho. Ak mas k dispozicii data na MT tak vysoko odporucam Waze. Je bezplatny a funkcne vynikajuci. Inak ak hladas nieco offline tak potom skor navigon.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.