shitsafary

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software shitsafary

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103109
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    viem ze sa to tu rozoberalo, ale mne to stale nepomaha… zakazdym ked som na safary a kliknem na nocico hocikam stale sa otvaraju v novych taboch stranky,blbe reklamy atd.a td.. atd… “safary/nastavenia/ …. a dalej kde co zapnut ? vypnut? dikes za rady

    #396982
    bawy
    Moderátor
    #396984
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    bawy: lenze v tej teme co uvadzas, sa hovori o Safari a on potrebuje poradit so safary …

    #396987
    re88ne
    Účastník (Participant)

    @ vlado_bb – nenormalne to skriabe oci toto Y
    zakazdym ked nabehne kurzorom na ikonu ukaze napis SAFARI, ako sa to da pomylit ? ? ? ? ? ?

    #396989
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    skus spustit tento soft: http://www.adwaremedic.com/index.php

    kolegovi som tak odstranil presne to co popisujes.

    #396994
    JFK.
    Účastník (Participant)

    to už je demencia …

    #396999
    tutuc
    Účastník (Participant)

    JFK super napomocny komentar … :). Ale ako sa hovori, sprosta otazka vyzaduje sprostu odpoved, takze nie je to tvoja chyba ;).

    #397001
    iTuxx
    Moderátor

    tutuc, on ma dnes urcite len blby den. Je si samozrejme dobre vedomy toho ze tato otazka si ziada poriadnu psychologicko filozoficku odpoved. Lenze pre jeho pracovnu vytazenost uviedol iba v skratke, po vsetkych strankach, co mozno najpresnejsiu odpoved. Verim tomu, ze ak sa mu v harmonograme vytvori co i len drobne okienko, svoju odpoved doplni a uspokoji tak nielen potreby OPa, ale obohati aj nas, beznych citatelov :-)

    #397031
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    napis mi na mkenprojekt@gmail.com tvoje meno a ulicu, pridem ti podakovat osobne ty chytrolin!!! alebo mi ho napis tu… jebe vam uplne? to sa neviete zaobist bez blbych poznamok? ja tu nelustrujem spoteny jak vy denno denne co kde sa pise jaka tema, mam problem tak to sem napisem a cakam radu nie vase ubohe poznamky… som zvedavy jak sem napises adresu ci ma budes urazat aj potom…cakam

    #397033
    thesilentman
    Účastník (Participant)

    lol

    #397045
    Rumungares
    Účastník (Participant)

    nejak tu nevidim tie adresy?! jigga dikes pomohlo…

    #397046
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Calle Mostoles 8, byt 2C, Gijon, Spanielsko. Ak prides autobusom z letiska, tak zo stanice autobusov pouzi MHD cislo 1 smer Cerilleru, ak autom, tak zaparkovat sa da na Calle Dos de Mayo, to mas sem uz len kusok. Nakoniec ved si mozes pozriet mapku v safary.

    #397056
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Rumungares prídeš si do Petržalky zahrať ľudské safary?
    Ked si videl The Purge film tak vieš čo myslím :)

    Podla mna by sme sa mohli stretnúť takto že my všetci si dáme pivo a ty prídeš k nám a nám nakopeš zadky za to, že sme ťa opravili, lebo píšes ako dementor :D

    #397058
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Zemianske Kostolany
    Ulica svätého Cecila Hrejivého
    Stavba hneď oproti – kláštor svätej Pamely
    Izba číslo 5

    príď ma navštíviť :-)

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.