- Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 17 rokmi od .
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: software › Safari 4 si nepamata nastavenie velkosti pisma pre stranku
Chcel by som sa opytat, ako dosiahnut, aby si Safari pamatal velkost pisma na jednotlivych strankach. Napr. vo Firefoxe to funguje tak, ze ked zvacsim pismo na nejakej stranke, tak Firefox si tuto velkost pamata vzdy ked sa na danu stranku vratim.
Je to mozne aj v Safari?
