Safari 3 beta – vase skusenosti?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Safari 3 beta – vase skusenosti?

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55075
    johnnnie
    Účastník (Participant)

    Ahojte
    trocha som hladal na fore ale nepodarilo sa mi najst nic k tejto teme tak vas prosim o nazory a skusenosti.
    Oplati sa mi instalovat betu Safari na mac? Nepada? Prinasa nieco co zasadne “zmeni moj zivot”? :-) Alebo sa da v pohode vydrzat aj s verziou 2? Nerozhodi system ak ju nainstalujem (pripadne ci budem musiet odinstalovat 2ku?
    Cipana kolko otazok, uz vopred dakujem za odpovede
    Johnnnie

    #109880
    mha
    Účastník (Participant)

    Mam ju (betu) nainstalovanu uz dlho. pada castejsie ako 2. ale nie je to nic strasne. Ale musim povedat ze mam do Safari nainstalovane niektore rozsirenia, neviem povedat ci to padanie nie je prave nekompatibilitou.

    Osobne nevidim nieco superextra oproti 2, ale si ani nepamatam co s toho v 2 chybalo a co nie:)

    #109882
    edkis
    Účastník (Participant)

    Safari ktore je v Leoparde 9A527 je oproti safari 2 v tigrovi velke +. Hlavne co sa tyka zobrazovania a rychlosti. Osobna skusenost.

    #109902
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    Obcas padne. Hlavne ak ma uz stiahnutu velku cache, treba pravidelne cistit.

    Inak som spokojny.

    #109904
    johnnnie
    Účastník (Participant)

    A este jedna malickost. Mozem ho s kludnym svedomim nainstalovat aj ked mam Safari 2?

    #109906
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    Ano, da sa potom cez odinstalator odinstalovat.

    #109919
    edkis
    Účastník (Participant)

    zatial mi safari 3 padol 1x v builde 9A527

    #109924
    benko
    Účastník (Participant)

    mne sa na safari3 paci hladanie na stranke – hladane slovo je pekne zvyraznene animaciou, cize netreba hladat oznaceny text, hned to pekne vidno. a tiez sa mi zda byt rychlejsie nez 2-oja.

    #109940
    jurosik
    Účastník (Participant)

    ehm, a daju sa pouzivat obe naraz, teda ze niekedy 2 a inokedy 3?

    #109946
    benko
    Účastník (Participant)

    jurosik: po pravde povedane neviem na isto, ale myslim ze nie. Ak sa ti vsak 3-ojka nepaci, mozes ju odinstalovat a si zase na verzii 2. Pre mna je vsak 3-ojka uplne stabilna, pouzivam ju odkedy vysla, fakt nevidim dovod ist spat.

    #109947
    DoNaLd
    Účastník (Participant)

    ja neviem, ale v dnesnej dobe samozrejme, ze neexistuje dokonaly software a kym sa nejaky casom odladi a priblizi sa co najviac k dokonalosti, uz je zastaraly a uz su vonku dalsie 2 novsie verzie a takto to ide stale dokolecka. Tym som chcel len tolko povedat, ze ci pouzivate Safari 2 alebo Safari 3, je to to iste z pohladu stability, otazka je, co vyzadujeme a ktora verzia ma ake funkcie a ktore z nich pouzivame.
    Tak isto mozme narazit aj dnes na stranky, ktore zhodia Safari 2 ako Safari 3.
    Len tolko k tejto teme :)

    #109948
    edkis
    Účastník (Participant)

    Chcem sa opytat na 1 problem. Pri surfovani cez Safari v Leopardovi sa mi pri strankach kde je nejaky flash roztoci vetrak na maximum okolo 6000rpm a az pri vypnuti danej stranky alebo Safari sa vrati spat do normalu 1800rpm. Zatial som nenasiel funkcny plugin Saft ktorym by som vedel flash povypinat.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.