Rozbite sklo iPhone 4

Domov Diskusné Fóra Ostatné Rozbite sklo iPhone 4

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79796
    lenccaa
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    vcera s ami rozbilo predne sklo na iPhone, na dotyky reaguje upne normalne. Na tracu som pozerala ze oprava stoji 160€. Chcela som sa spytat ci mi neviete poradit nejaku lacnejsie alternativu ako ist do traca. Dik

    #278173
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Ak ti ho ozaj opravia za 160€ tak to je myslim, velmi slusna cena…
    Lacnejsie alternativa je asi len kupit si nahrade suciastky cez net a sama si ich vymenit, alebo niekomu sikovnemu to dat spravit, komu veris, ze ti to opravi a nezlikviduje pri tom zvysok telefonu… :-)

    #278179
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    lenccaa: napis mi na email phalas@comcare.sk, asi ti s tym budem vediet pomoct o dost lacnejsie.

    #278660
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    cele celne sklo aj s displejom pre iPhone 4 vyjde na eBay okolo 50 €. Sikovnejsie ruky, skusenosti, spravna sada srobovakov a mas to za hodinku hotove

    #301070
    Anonymný
    Neaktívny

    Najlacnejsia oficial! Orava apple@fastservice.com info priamo v iStores predajni KE

    #301079
    goromir
    Účastník (Participant)

    Viem ti to urobit za 80€. Bud osobne v okoli BA alebo na dobierku, ked si mimo BA.

    #301085
    burko1
    Účastník (Participant)
    #301673
    denton
    Účastník (Participant)

    má niekto skúsenosť s tým xmobil? Lebo mne dnes ráno ako na potvoru padol iPhone na chodník.

    #301679
    burko1
    Účastník (Participant)

    Uz som tam daval robit viacero veci. Sice nemaju predajnu, ale po dohode sa stretnes a potom sa ti ozvu ze to mas hotove. Ale robota bola fakt kvalitna nie ako v niektorych nemenovanych shopoch kde namiesto pasky daju sekundak a pod..

    #301687
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    denton: prave mi prisiel dislplej na iPhone 4, ale uz ho nepotrebujem… ak chces, tak ti ho mozem posunut. Ozvi sa na pavhal@gmail.com ak mas zaujem.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.