RapidWeaver 3.6

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software RapidWeaver 3.6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54857
    edkis
    Účastník (Participant)

    Mate niekto skusenosti a ak ano ake so softwareom RapidWeaver? Mam dojem ze je to dost popularny sw na jednoduchu tvorbu web stranok.
    Ak sa mylim opravte ma.
    Vdaka

    #108963
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    hehe neuveris ale pred par hodinami som si ho stiahol a hram sa :)))
    pouzivam GoLive od Adobe ale RW sa mi zacina dost pacit.

    Super sa mi pozdava moznost nakupu roznych templatov a moznost ich editacie.
    taktiez “snippets” su super, este som vsak nezistil ako sa pridavaju (Skype “Call me a pod.)

    Coolova vecicka je RWmultitool na ktoru som prave nadabil – dovoluje drag&drop vkladanie images a ine ficuriny –
    http://www.rwmultitool.com/index.html

    Idem sa dalej hrat :)

    #108964
    edkis
    Účastník (Participant)

    jj mam ho aj ja tiez sa v nom troska hrabem a zistujem co a ako.

    #108966
    marek
    Účastník (Participant)

    zaujimavy program, urcite su oblasti zivota kde sa da vyuzit :-)

    ja prave riesim s ich supportom jednu chybu fotoalbumu.
    vo fotoalbume zadam max rozmer obrazka 600x600pix a pri exporte program vyexportuje obrazok z najhlhsou stranou nie 600pix, ale 601pix, ale v html je rozmer 600pix, takze obrazok sa umelo zmensi a tym padom nieje uplne ostry

    #108970
    edkis
    Účastník (Participant)

    V com sa tak rapidne lisi od sw iWeb ktory je v MAC OS X? Teda ak sa niecim zasadnym lisi.

    #108972
    benko
    Účastník (Participant)

    urcite skus aj Sandvox, ktory ziskal pred par tyzdnami cenu Apple Design Award: “Best Mac OS X User Experience” Runner-Up.

    principialne sa ziadne z spominanych programov nelisia, je len na tebe ich vyskusat a rozhodnut sa ktory ti najviac vyhovuje.

    #140345
    bawy
    Moderátor

    zdravím, potrebujem help. Posledný projekt z rapidweaveru som mal vyexportovaný : http://a5.s3.p.quickshareit.com/files/picture101510.png …viem ho ešte nejako upravovať, alebo musím začať odznova ? viem, že mimo rapidweaveru viem upravovať html kódy, ale ja chcem popridávať pár vecí v RW…čiže…mam smolu ?

    #140350
    Anonymný
    Neaktívny

    No pár minút dozadu som si zakúpil ten Winter Bundle z macupdate.com kde je obsiahnutý aj RW 4.2 za 49.99 USD. Keď budem mať najbližšie čas, chcem sa s ním začať zoznamovať. Už sa naň teším.

    edkis:
    Len taká otázka. Preco sa pýtaš na 3.6?? Nemáš stiahnutý ten nový?

    durotrulo:
    Ty používaš ktorú verziu, 3.6 alebo už nový 4.2?? Ktorý je lepší?

    #140351
    Aleks
    Moderátor

    Hasan: občas sa vytiahne stará téma a potom je zmätok, pozri si kedy boli napísané prvé komentáre: 16-07-2007 :)

    #140352
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)))

    #140357
    bawy
    Moderátor

    Vytiahol som starú tému, lebo som nechcel vytvárať zbytočne ďalšiu, a môj problém je rovnaký asi aj v 3.6 ;)

    #140359
    Aleks
    Moderátor

    Jasné, správne, ja som nehovil nič tebe :)
    S RW skúsenosti veľmi nemám, čiže možno moja odpoveď nebude úplne korektná, ale ak máš iba html súbory, bude zrejme platiť to čo som pred chvíľou písal k iWebu: z výsledku urobíš príklad iba ak ručne…

    #140360
    pepa007
    Účastník (Participant)

    taky jsem nedokázal odolat a koupil ten winter bundle :-) Řikal jsem si že bych možná udělal nějaký šablony pro RapidWeaver…

    #145420
    bawy
    Moderátor

    Chalani helpnite mi, ako pridám v rapide google analytics? viem v setupe je na to kolonka, ale čo do nej mám dať? lebo ak slová oddelím čiarkov, google mi ich nenachádza..vďaka

    #145431
    jurosik
    Účastník (Participant)

    nemylis si nahodou adsense s analytics?

    #145445
    bawy
    Moderátor

    neviem ako sa to presne nazýva, proste myslím, že ak dá niekto dané slova do googlu vyhodí to moju stránku.

    #145451
    MomEn
    Účastník (Participant)

    V RW nehľadaj riešenie. Musíš pridať svoju stánku do niektorého, alebo viacerých katalógov.
    Napríklad tu:
    http://www.zoznam.sk/pridaj/
    alebo tu:
    http://katalog.atlas.sk/pridaj/
    Je dôležité, aby si pozorne vyplnil formulár, a uviedol tie správne slová, aby ťa “našli” .

    #145577
    jurosik
    Účastník (Participant)

    no tak bawy myslel adsense, ale vies, to nieco stoji.. :)
    ale na web nepotrebujes nic pridavat..

    #145582
    raul
    Moderátor

    adsense su tie odkazy v stlpci na pravo, co sa zobrazi potom, co das nieco vyhladavat, alebo reklama, ktoru si das na stranku a ked ti na nu niekto klikne, dostanes za to prachy…
    google analytics je kod, ktory das do svojej stranky a google ti potom vyhodnoti navstevnost stranky, z akych prehliadacov sa tam chodi, da ot pekne do grafov a tak…

    #148065
    bawy
    Moderátor

    zdravím, vie mi niekto poradiť..spravil som známemu jednu stránku v rapidweaveri a požiadal ma, či by som mu tam nevedel spraviť jednoduchý upload galerie fotiek (fotky\priecinky), priamo na stránke len cez nejaké meno a heslo. Aby si to vedel on uploadovať bez RW. Ideálne by bolo v pekných rámčekoch.
    Hľadal som nejaké CMS nástroje, ale všetko čo som našiel nebolo user friendly. Ak by ste mali nejaký tip, najlepšie free prinajhoršom nejaké to euro sa dá :)) dík

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.