RAM_upgrade z 4GB na 8 Gb

Domov Diskusné Fóra Ostatné RAM_upgrade z 4GB na 8 Gb

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84864
    Stanoo
    Účastník (Participant)

    zdravicko mam otazku ohladom upgrade ramky mam MAC asi len mesiac tak sa moc nevyznam :))
    no takze mam iMac 27″ QuadCore i5 2.7GHz a v nom mam zatial ramku …: 4GB operačná pamäť DDR3 SDRAM 1333MHz (2x2GB, max. až 16GB) : ….
    a rozsirit by som to chcel na 8Gb objednal som si … : 4GB 1333MHz pamäť RAM DDR3 SO-DIMM : …
    a teraz som si neni isty jak to tam mam dat videl som aj videa ale v kazdom videu tu silnejsiu ramku dali do prvych slotou a tie slabsie do zadnych ale vzdy mali dve ramky a chcem vedet ze ako to je tam mam 2x 2Gb
    a dokupil som jednu 4Gb ze kam ju mam dat normalne pod tie co su teraz alebo vymenit ju za niektoru vrchnu ? alebo to je uplne jedno ? porade prosiim

    #306247
    Lens
    Účastník (Participant)

    Ono vacsinou sa Ram kupuju v paroch takze si podla mna mal brat rovno 2X4 gb a ist rovno na 12gb. ”vraj” ramke nerobi dobre ked nie je v pare. Ale ja som mal v macbooku aj 2gb+512 a nikdy nebol problem. Takze by to malo byt jedno. ALe pokial mozes tak zachovaj aspon jeden par. To znamena 2×2 nechaj tam kde su a 4 daj za ne, respektive tam kde je volne miesto

    #306250
    Stanoo
    Účastník (Participant)

    aha aha no dakujem moc za radu teda :) …
    tak ju dam pod ne a doobjednam dalsiu tak istu nech to je vporiadku na 10000% a este lepsie
    este raz diky …

    #307216
    herczegh
    Účastník (Participant)

    Menil som Ram v macbooku z2x1GB na 2x2GB,všetko v poriadku,ale po uspatí macbooku keď chcem zobudiť trvá to dlhšie zobrazi sa obrazovka akoby”mliečna”na dolnej časti pokračujuca stupnica,niekedy sa neda vôbec zobudiť len s vypinačom,čo je príčina? ďakujem

    #307217
    mariodhf
    Účastník (Participant)

    s tým zobúdzaním by to zaujímalo aj mňa, je to totiž markant, ktorý si na svojom MBP naozaj cením, preto by som rád vedel viac, rozšíriť operačnú pamäť plánujem tiež.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.