Prosim kde zohna češtinu na MAC os X 10.6

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Prosim kde zohna češtinu na MAC os X 10.6

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85131
    tomy77
    Účastník (Participant)

    Prosim vas o pomoc, prvy deň mam macbook, chcel by som tam češtinu ale na 10.6 som ju nikde nenašiel našiel som na 10.6.2 , tak som si stiahol update ale nejde mi ani inštalacia updatu piše mi : this volume does not meet the requirements for this update.
    Absolutne nechapem kde je problem.

    Ďakujem za každu radu ! :)

    #307441
    tomy77
    Účastník (Participant)

    prosim o radu, vôbec neviem čo s tým.

    #307445
    igino
    Účastník (Participant)

    Kup Liona, alebo pockaj na Mountain Lion a tam su cestina aj slovencina priamo. Lion stoji v Mac App store €23.99 a ak mas doma viac Macov, tak ho mozes nahodit aj na tie ostatne masiny.

    #307453
    Hack2er
    Účastník (Participant)

    Suhlasim s iginom, vzhladom na to ze v Lione mas uz oficialnu podporu Slovenskeho a Ceskeho jazyka sa neoplati pouzivat preklady ktore su k dispozicii pre starsie systemy. Porozmyslaj na upgradom, urcite sa to oplati.

    #307456
    tomy77
    Účastník (Participant)

    Takže myslel som si že update na 10.6.2 nejde preto že sa nedokaže posunut o dva že musim prejst postupne na 10.6.1 a potom. No 10.6.1 mam nahodenu a stale ten isty problem pri 10.6.2, tu chcem hlavne koli tomu že už mam stiahnutu lokalizaciu na 10.6.2.
    Na 10.6.1 som nikde nenašiel lokalizaciu na stiahnutie.
    Ďakujem za rady chalani, ale momentalne nechcem do toho vražat chcem si to len spravit a skušať mac nakolko ho mam len požičany a rozhodujem sa či si ho necham.

    #307457
    Hack2er
    Účastník (Participant)

    Cez Software update ti Mac musi sam ponuknut chybajuce aktualizacie a tie stiahni. Ked tak napis detailnejsie aky mas s tym problem. Pokial ti to nepojde cez software update tak tu je priamy link na aktualizaciu, otvor iba dmg subor a instaluj. http://support.apple.com/downloads/DL958/en_US/MacOSXUpd10.6.2.dmg

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.