Program výmeny ipodov 1. generácie – kde

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Program výmeny ipodov 1. generácie – kde

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84435
    dubak
    Účastník (Participant)

    Nenašiel som tu takú tému, preto zakladám novú
    Mám dva ipody tejto generácie a rád by som ich v rámci tohto programu vymenil
    Vedel by mi niekto z vás poradiť kde na Slovensku by sa mi to mohlo podariť? Totižto informácie na apple.sk sú veľmi strohé na info.
    Tak ak by vedel niekto helfnúť, budem vďačný :)

    #304217
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Treba to poslat do CCC Bratislava, alebo Traco Piestany. Ale najskor overit seriove cisla iPodov ci spadaju pod vymenu.

    #304219
    dubak
    Účastník (Participant)

    aha, no chcel som overit tie cisla, ale v ponuke nebolo Slovensko tak som to neskusal, alebo je to jedno?

    #304258
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Krajina vyberu je jedno co das, ked nie je SVK, daj napr. Rakusko. Ale ani to nemusi byt smerodajne, lebo znamemu to nano vymenili aj napriek tomu ze mu na apple.com vyhodilo, ze na vymenu nema narok.

    #304264
    marek.varga.mac
    Účastník (Participant)

    neviete, stale vymienaju za rovnaky model?

    #304281
    dubak
    Účastník (Participant)

    Peterson: no napisalo mi na oba ze nemam na to narok, myslis teda ze by som to mal napriek tomu skusit v CCC Bratislava?

    marek.varga.mac: co som cital, tak vymienaju uz za novu generaciu

    #304282
    yankee141
    Účastník (Participant)

    neviete ci nieco take je aj na touch ?

    #304323
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @yankee141
    jasne.. na vsetky vyrobky od apple je takato “akcia”. Staci ze si raz kupis nieco a potom uz len vymienas cely zivot.

    #304332
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Ked si z BA, resp. blizko od servisu, tak to tam samozrejme zanes, za skusku nic nedas.

    Ked to budes musiet posielat, tak najpr napis na peter (at) ccc .sk , je to head technik toho servisu, posli mu tie seriove cisla, ci to mozes poslat na vymenu, on to overi v internom systeme, a budes vediet na com si.

    #304350
    dubak
    Účastník (Participant)

    Peterson: diki za info a pomoc :)

    #304521
    snooze3
    Účastník (Participant)

    Ja som kupoval ipod touch 1.gen. v 2008 tusim v USA, neviete ci aj tieto modely vymienaju?

    #304522
    dubak
    Účastník (Participant)

    nie nevymienaju, plati to len pre ipod nano 1 gen. kvoli vadnej baterke

    #307041
    dubak
    Účastník (Participant)

    chalani chcem len napisat, ze vymena ipodov fakt funguje a akurat ich mam na stole, dva sede nano 8 gb :)

    #307044
    mahomo
    Účastník (Participant)

    kde si to daval pls ta menit?

    mam jeden doma na policke, tak by som to rad vybavil :D

    #307051
    dubak
    Účastník (Participant)
    #307052
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    mahomo:
    http://www.swisshp.sk

    alebo
    ccc.sk

    Musis objednat zasielkovu sluzbu alebo to dorucit osobne, pribalit zarucny list/fakturu a sprievodny list, kde vysvetlis, co chces (v ramci celosvetoveho programu spolocnosti Apple pre vymenu prehravacov iPod nano 1. generacie ziadam o pozarucnu vymenu prehravaca iPod nano, seriove cislo SN:#####. K prehravacu pripajam zarucny list a kopiu faktury/dodacieho listu.) Atd., atd.
    Meno, podpis, adresa, ako sa pisu oficialne ziadosti/sprievodne listy. Pridas samozrejme mailovy a tel. kontakt.

    #307070
    mahomo
    Účastník (Participant)

    Diky moc ludia za blizsie info, na buduci tyzden sa budem snazit vybavit si to.

    Dufam ze nebude nejaky problem, ked bol kupovany v New Yorku

    #307087
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Program je celosvetovy, apple ma celosvetovu zaruku produktov.

    Mne dnes dosiel mail, ze mam iPod na ceste UPSkou :)

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.