Problemy pri update na iOS 5.0.1 na iPhone 3GS

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Problemy pri update na iOS 5.0.1 na iPhone 3GS

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84543
    RebeliS
    Účastník (Participant)

    Zdravim

    chcel by som poradit ak s tym uz ma tu niekto skusenosti spravil som si update iPhonu 3GS na iOS 5.0.1 spravil som Jailbreak a pokusal som sa spravit aj nejak Unlock ale stale sa mi nedari a nevedeli mi poradit ani v servise v kotorm som bol neni tu niekto taky kto by mi s tym vedel pomoct ????

    Dakujem

    #304671
    RebeliS
    Účastník (Participant)

    Neviete mi fakt nikto poradit ???

    #304682
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Pokud jsi nahodil 5.0.1 normalne z apple serveru, tak se ti urcite updatnul i BB a tim padem mas po sanci udelat unlock. Nezbyva ti nez cekat, az nekdo vymysli unlock. Nebo si koupit normalne unlocknuty mobil. Nebo pozadat operatora, pro ktereho je locknuty, o unlock.

    #304688
    RebeliS
    Účastník (Participant)

    A mozem tam dat naspat aj napriklad 4.1? Bude to fungovat ?

    #304691
    Roro
    Účastník (Participant)

    ee nebude…sprav to tak ze telefon daj do DFU…pak si nahod zase 5.0.1…a potom sprav backup s datumom este pred JB co si robil…malo by ti to nahodit siet naspat…

    #304692
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Ne nepujde. Jakmile je zmeneny BB, neda se (udajne) SW cestou vratit zpet. A bez “spravneho” BB neni unlock. Jde o to, ze novy BB ma odstranenou chybu, ktera se aktivne vyuzivala pro unlock. Roruv postup podle mne fungovat nebude. Dokud tam nedostanes “spravny” BB, nemas sanci.

    #304694
    RebeliS
    Účastník (Participant)

    Aku verziu tam mam dostat ?

    #304696
    RebeliS
    Účastník (Participant)
    #304697
    odklizec
    Účastník (Participant)

    No tak postupuj podle navodu. Pokud nejde, tak holt nejde ;) Je to zkratka ztrata casu a nervu. Za chvili vyjde 5.1 a budes tam kde jsi ted nebo nebudes mit 5.1.

    #304700
    RebeliS
    Účastník (Participant)

    Takze podla teba co mam spravit co by si mi poradil cakat alebo co ?

    #304701
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Pokud tebou uvedeny postup nejde, tak asi nezbyva nez prodat, kupit neblokovany. Cekat na SW unlock se urcite neoplati.

    #304702
    RebeliS
    Účastník (Participant)

    Bol som v jednom servise pokusali sa to tam spravit ale neslo to ale hovoril mi ze tam mal jeden telefon ktory mal tento isty problem a dalo sa to spravit tak neviem no pouvazujem este

    #306568
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    si to posral. Uplne. Na webe sa už predavaju takto odpisane iPhony za cca 100e. Aj ja som to posral. Ale podarilo sa mi ukecat ludi v UK o2 aby mi to odblokovali za 15 libier. Riešil som to mesiac a stalo ma to kopec penazi.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.