Problémy po aktualizovaní na 10.7.3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Problémy po aktualizovaní na 10.7.3

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84081
    Draho
    Účastník (Participant)

    Po aktualizácií na verziu 10.7.3 a po prehodení na Slovenčinu mám neustále problémy so systémom. Prehliadač Safari z času na čas na pár sekúnd zamrzne (neviem ako sa tomu presne hovorím, objaví sa tam tá „farebná vrtula“, asi ekvivalent prepísapích hodín s Win.) pády programov nie sú ničím výnimočným, zdá sa mi že celé sa to akosi spomalilo…

    skúšal som aj combo update, disk utility ale stále sa niečo stane.. nerozumiem tomu

    nemáte podobný problém?

    #302285
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Ja som robil čistý instal 10.7.3. a mám jediný problém, že ak prepnem na slovenčinu tak v disk utility nemôžem vymazať žiadné DVD-RW. Má niekto podobný problém?

    #302301
    renad
    Účastník (Participant)

    Doporučujem mať v systémovom nastavení “jazyk a text” okrem “slovenčiny” aktivovanú aj “češtinu” a “angličtinu”. Malo by to vyriešiť spomínané bugy.

    #302321
    GatoZV
    Účastník (Participant)

    Mám podobný problém, ale pretrvával už od predchádzajúcej verzii Lionu. :-/

    #303752
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Má niekto podobný problém ako ja? Po prebudení iMacu zo spánku, musím stále potvrdzovať wi-fi sieť. V predvoľbách systému mám nastavenú sieť ako preferovanú, ale stále po prebudení ju musím potvrdiť manuálne. Je to dosť otravné. Vie niekto ako odstrániť ten problém?

    #303763
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    up

    #303792
    mk01
    Účastník (Participant)

    u mna pomohlo vyhodit existujuce siete a pridat ich nanovo.

    #303797
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    aj to som skúšal ale nepomohlo …

    #303801
    mk01
    Účastník (Participant)

    a nemas nahodou zapnutu jednu z moznosti ako vyzadovanie overenia pri zmene siete, pri vypnuti alebo zapnuti wifi ???

    mk

    #303803
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    a to ako kde nájdem?

    #303963
    mk01
    Účastník (Participant)

    v sietovych nastaveniach pod oknom so zoznamom pridanych wifi sieti, su check-boxy.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.