zdravím, môže mi niekto poradiť čo robiť, ak som si updatoval verziu itunes 8.1. pre iphone, v ktorom som už mal jailbreak pre 2.2.1 a itunes 8.0.2, stačí niečo stiahnuť, dik
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím