Prepínanie 3G siete na iPhone 4 S.

Domov Diskusné Fóra Tipy, triky, modding v Mac OS X Prepínanie 3G siete na iPhone 4 S.

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81385
    Marekrek
    Účastník (Participant)

    Čaute všetci neviete ako sa prepina na iPhone 4S siet z 3G na 2 a naopak. Mal som iPhone 4 a cez Nastavenia – Všeobecne – Siet to nejde. Da sa to vobec ? Diki

    #286505
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    vraj nie

    #286509
    howoarang
    Účastník (Participant)

    ale to je asi vec verzie iOS, nie samotneho iphone 4S, ci?

    #286513
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    no pockat, pockat… toto je velka vec, to akoze ked odcestujem do zahranicia ani si nemozem vypnut data?

    #286514
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    S datami to nema nic spolocne. Nejde len deaktivovat 3G siet. Niekde pisu ze je to feature a niekde ako bug ktory ma byt rieseny s dalsou aktualizaciou

    #286517
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    vlastne ano 3G neznamena data, ale 3G vybija, alebo sa mylim?
    dalsia aktualizacia? tak to nech ten jailbreak spravia az na tu aktualizaciu lebo im zaplataju diery…

    #286533
    Benne
    Účastník (Participant)

    mas vypnute 3G na svojom doterajsom telefone ? zas sa robi velky problem z toho, co problem ani poriadne nie je… osobne si nepamtam, ze by som 3G siet na svojom iphone niekedy vypol…

    #286536
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    ty si to osobne pamatat nemusis, o to sa ti neprosim, ja si ho vypinam, aby mi telefon vydrzal dlhsie

    #286546
    Marekrek
    Účastník (Participant)

    Caute takze je to tak, ze ak chcete vypnut 3G siet ta cez nastavenia – vseobecne – siet – mobilne data a vypnut. No toto obmedzi vsetky data ako email, web aj push hlasenie. Vsetko iba cez wifinu :( Snad to bude ako predtym.

    #286556
    Benne
    Účastník (Participant)

    mudrnudl ok, neberiem ti to :) podla mna je to ale trosku nelogicke, mat iPhone a vypinat 3G a pouzivat ho na edge. Ale tak kazdy ma svoje priority, pre mna je rychlost netu dost dolezita na mobile :)

    #286558
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Benne: Ja 3G zapínam len ak idem na youtube :) Podla mna je Edge dostatočne rýchly ny obyčajné browsovanie

    #286583
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    no ja hlavne vypinam aj edge aj 3G, ked idem na net, zapinam aj aj alebo najdem wifi, lenze ked necham zapnute 3G, tak to vybija telefon omnoho rychlejsie…

    #286591
    raul
    Moderátor

    Ja neriesim blbosti :) Teda max tento komentar :D

    #286602
    zero0x
    Účastník (Participant)

    ja nemam iphone a som spokojny

    #286604
    howoarang
    Účastník (Participant)

    zapnute 3G vybija bateriu rychlejsie aj na inych smartfonoch…

    #286606
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    ORANGE SK je nedostupny – zeby aktualizacia cien? tych 199 za 16GB iP je predsa na najvyssi mozny pausal malooooooo

    edit:
    asi tam hadzu nove ponuky pausalov – vianocne, ke budu chciet nalakat ludi lebo od januara uz musia ponukat kaazdy pausal aj vo variante s 1-rocnou zmluvou

    #287232
    Robik
    Účastník (Participant)

    U mna v novom 4S nie je moznost vypnut 3G. Vypnutie mobilnych dat nevypina 3G siet, ta ostane i nadalej aktivna.

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.