POMOC !!!! Slovenská lokalizácia pre Mac OS X 10.6.7

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software POMOC !!!! Slovenská lokalizácia pre Mac OS X 10.6.7

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78428
    Duskin
    Účastník (Participant)

    V sobotu som si urobil radosť a kúpil som si iMac .

    spravil som update , stiahol SK lokalizáciu z apcom.sk dám to inštalovať a inštalačný software mi napíše

    ” Slovak localization can’t be installed on this disk.”

    porádí mi prosím niekto ?

    ďakujem

    #269769
    raul
    Moderátor

    Pockaj na leona, bude tam aj CZ, dvotedy anglicky… (upadte na liona budes mat zdarma)

    #269770
    Duskin
    Účastník (Participant)

    myslel som si .

    dik

    #269815
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    vysvetli mi niekto preco vsetci tak strasne lipnu na tej slovencine? stale to akosi nedokazem pochopit. na mac-och bezim nejaky ten piatok a nikdy som nelokalizoval 8)

    #269817
    basman
    Účastník (Participant)

    .

    #269940
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Skus pohladat na fore riesilo sa to cez nejaky soft ktory ti instalaciu povoli.

    #270027
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    zrejme to bude cez Pacifist

    #270031
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Áno mal som ten istý problém. Nainstalujes to jedine cez pacifist program. Mne to funguje na 100%. Tiež som kupoval maca nedávno. 25.5.

    #270052
    raul
    Moderátor

    .. a zaprasis si system :D

    #270258
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    basman: uvazoval som aj ja a nejako nechapem. A to vravim ako clovek, ktory na tej lokalizacii aktivne pracoval. V pripade iPhone fajn, to chapem, vela ludi si vystaci s dodavanymi aplikaciami (a tie doinstalovane maju tak jednoduche rozhranie, ze anglictina nevadi).

    Ale v pripade Mac OS X? No fajn, mas lokalizaciu systemu. A? Co teraz? Do menu clovek aj tak lezie minimalne, skoro vobec (ja teda osobne neviem, co by som tam moc hladal). V System preferences sa nastavi siet, maximalne klavesnica a opat, clovek tam moc nelozi.

    VSETKY aplikacie, dokonca aj v lokalizovanom OS, su tak ci tak v anglictine a par dalsich jazykov, slovenske mutacie zratam na 2 rukach vratane Adobe produktov.

    Mozem teda vediet jediny dovod lokalizovaneho OS, ked clovek je aj tak 95 % casu v aplikaciach (anglickych), na bezne potreby klika na ikony a tlacidla – v prehliadaci, mail.app, iTunes (jazykovo nezavisle, netreba vediet ani zatat) a kopa vyrazov v tej systemovej „anglictine” je natolko internacionalna, ze pokial clovek nezil poslednych 20 rokov v jaskyni, MUSI pochopit ich vyznam.

    Poznam ludi, co anglicky nevedia vobec a nemaju problem. Dokonca strihaju vo Final Cute…

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.