pomoc s iphonom

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58457
    cagi6
    Účastník (Participant)

    ludia nenajde sa tu niekto,kto by bol ochotny pomoct mi s problemom na mojom iphone?ja hlupak som totiz omylom, pomocou itunes upgradol oficialny firmware 2.0 a iphone sa mi samozrejme zablokoval a nejde mi v nom moja orange sim karta a teraz si s tym neviem rady…downgrade nedokazem sam spravit a pri update neoficialneho firmwaru mi to vyhadzuje error 1600…takze prosim niekoho kto mi vie pomoct nech mi sem da vediet a ja za nim mozem prist…hlohovec,trnava,piestany,nitra,trencin popripade bratislava a okolie…..vopred dakujem

    #129716
    smindoreg
    Účastník (Participant)

    Pouzivas Windows alebo Mac OS? Lebo ta 1600 sa velmi casto vyhadzuje pri Macu.Aj ja som mal ten problem.Skusil som to jailbrejknut cez windows a hned mi to islo ( aspon jedna pozitivna vec na windowse) :-))))

    #129718
    cagi6
    Účastník (Participant)

    ano pouzivam mac…mam to skusit na windowse?a ako si jailbreakoval?

    #129720
    smindoreg
    Účastník (Participant)

    Ako som napisal mne to neslo na iMacu tak som skusil laptop kde mam xp-cko a slo mi to. Mam jalbreknutu verziu 2 ktoru pracuje velmi dobre.Podstata veci je dostat iPhone do DFU modu a potom je to otazka 10 minut a iphone je odblokovany.(musis mat ale spravnu verziu firmware) ma asi 224 mb

    #129722
    cagi6
    Účastník (Participant)

    no ja som si ju stiahol z jedneho navodu na iphone.cz…tak to teda skusim cez windows a uvidim co to spravi, bo sa s tym s riem uz 3 dni a stale nic…

    #129723
    cagi6
    Účastník (Participant)

    hmm…nejde mi to ani na XPcku…tam mi vypise ze The iphone coulnd not be restored an unknown error occurred(1/…tak uz naozaj neviem…neposles mi pls link na ten firmware ktory si pouzil ty…

    #129724
    smindoreg
    Účastník (Participant)

    Este ti dam zopar rad:
    Firmware stahuj cez Firefox ( NIE cez safari lebo ta moze ulozit inu velkost suboru a ta je podstatna pri procese )
    Pred downloadom vymaz vsetku cache memory.
    V beziacich procesoch vypni vsetko co suvisi s itunes (aj hepler exe subor)
    Vela stastia!!!

    #129725
    cagi6
    Účastník (Participant)

    ja som laik..takze co je cache memory??co mam vymazat??kde najdem helper??a ten link nevies nahodou??dik

    #129726
    smindoreg
    Účastník (Participant)

    1. Ja mam ale verziu ktora je na UK network a nemam zatial skusenosti ci pojde aj na SVK.
    2. Mam zdroj ktory mi stale posle najnovsiu veziu firmware ale za tu musim zaplatit.
    3. Kedze sa s tym uz tak dlho ries tak to uploadnem na rapida aj s postupom.
    4. Posli mi mail adresu.

    Zajtra to nahodim!!!

    #129727
    smindoreg
    Účastník (Participant)

    Pouzi Ccleaner a vsetko rob po cistom restarte pocitaca

    #129728
    cagi6
    Účastník (Participant)

    moj mail cagi6@azet.sk…dik

    #129824
    cagi6
    Účastník (Participant)

    hallo ludia tak nenajde sa niekto ochotny, kto bz mi vedel pomoct s mojim problemom???prosim…

    #129825
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Nie. Pretože na pomoc je tu fórum. Napíš problém a uvidíme. Čo ak si nejaká spamová mašina, ktorá získava e-mailové adresy a rozosiela spam?

    #129853
    cagi6
    Účastník (Participant)

    sak problem som uz napisal…omylom som cez itunes nahral oficialny 2.0. firmware a ked tam chcem nahrat odblokovany tak mi to hadze error 1600….to je moj problem..

    #129854
    EmElEn
    Účastník (Participant)
    #129863
    Partakus
    Účastník (Participant)

    EmElEn ma to aj prvu stranu.

    #129876
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Arghh, aj v diskusii pod článkom som takto prehliadol. Včera som bol už asi unavený. Prepáčte. :D

    #130112
    Gaara22
    Účastník (Participant)

    cawte! wiem ze asi za hodinu tu nakukne nejaki “mudri” clovek a povie si: “booze, dalsi magor!…”, ale aj taq ma trapi jedna vec: odomkol so swoj iPhone (jailbreakol), a teraz ma zaujima, ci sa to da vratit do povodneho stavu, akoze zrusit ten jailbreak. ak niekto viete, pls, poradte. wopred dik:D

    #130113
    stn001
    Účastník (Participant)

    Pekná úchylka písať namiesto k~q, v~w, y~i,…
    Nedá sa to normálne čítať.

    #130123
    pedro
    Účastník (Participant)

    Gaara22: ty si robis srandu? alebo to vazne pises ako imbecil.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.