Pomoc s betarziou firmware 3.0

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Pomoc s betarziou firmware 3.0

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61986
    mistrela
    Účastník (Participant)

    Prosim vas pomozte mi, nahodil som si do iphonu betaverziu firmware 3.0 beta 2 no iphone mi nenastartuje.

    A v ITUNES mi pise ze:

    We´re unable to complete your activation

    This device is not registered as part of the iPhone Developer Program
    If you are a member of the program, please register your device in the iPhone Developer Program Portal.

    Nefunguje mi ani itunes a na iphone ukazuje mi nudzove volanie, co mam s tym robit :( pls poradte

    #154903
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Zaplat 99$ za develop registraci, pak to pujde.

    #154909
    Anonymný
    Neaktívny

    To mistrela : uz to tu bolo na fore spominane

    citujem “k tomu FW 3.0 beta

    jablickar napisal: “PROBOHA NEINSTALUJTE SI TEN BETA 3.0 POKUD OPRAVDU NEJSTE VYVOJARI!

    Urcite to nedelejte, pokud nemate svuj iPhone registrovany v developer programu, protoze jinak se Vas iPhone neaktivuje.. downgrade je udajne dost slozity, takze pokud nechcete z iPhonu cihlu tak neblbnete.. lidi jsou jak sileni, vyjde beta a lidi by to instalovali, aniz vedi, co je ceka.. pak si tu budou stezovat co s tim..”

    #154911
    mika089
    Účastník (Participant)

    Odporúčam si nájsť nejakého developera cez google, ktorý ti ten iphone zaregistruje ako testovací pristroj. Zvyčajne chcú od 2$ do 15$ za zaregistrovanie.

    #154932
    Guess
    Účastník (Participant)

    :) niektory su vazne nepoucitelny

    #154941
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Takze… :D:D:D je absolutne hlupe davat FW 3.0 na iPhone bez toho, aby si bol developer, resp. mal zaplatene za develop komunitu. Na iPod touch to este má zmysel, lebo tam staci pred syncom vypnut net, ale pokial ide o iPhone, tam je nutná aktivácia a na “B2” vskutocnosti je to len novy build B1 (pravdepodobne) :D asi zatial nejestvuje activator, hociiii mozonooo Yellowsnow ;) BTW: najlepsie riesenie je DFU a nasledne downgrade ;) FW3 je zatial dost nedomysleny a má spústu chýb, radšej čakaj do leta. ;)

    #154942
    baltazar
    Účastník (Participant)

    :) betarzia je nevyliecitelna nakazliva choroba

    #155621
    mistrela
    Účastník (Participant)

    Nepoznate niekto nejaky servis, kde by mi to spravili?

    #155638
    milan2022
    Účastník (Participant)

    skus sa pozriet sem:
    http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=115&t=15404
    je tam navod ako spat na 2.2.1 no neviem ti povedat ci funguje

    inac peknu blbost si urobil ze si tam dal betu 3.0,treba pockat do 8 juna :-)

    #155685
    nubeek
    Účastník (Participant)

    na warez-bb.org je zopar developerov, ktory ti to zaregistruju, skus pohladat v temach nieco o 3-nulkovej aktivacii. inak doporucujem, najprv citaj a potom instaluj. niektori ludia fakt nerozmyslaju a potom to tak dopadne.

    #155695
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    Tuto je recenzia o iPhone OS 3 beta – http://jablicka.com/uvodni-strana/beta-iphone-os-3-0-v-praxi

    Tethering – http://jablicka.com/uvodni-strana/zprovozneni-tetheringu-pod-os-3-0-na-iphone

    Napíšte na http://jablicka.com do komentárov, tam Vám poradia, ako dostať iPhone OS 3.0 beta do Vášho iPhonu ;)

    Čo sa týka servisu iPhone, tak – http://jablicka.com/servis/

    #155699
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    jde to i pres jiny stranky nez pre jablicka.com toto je reklama, cili SPAM! :-)

    #156539
    zvejkaL
    Účastník (Participant)

    ja som dal spet z 3.0 na 2.2.1 ale ale nejde mi ani tak volat, jedina moznost ako to spojazdnit je zohnat nejakeho developera??? alebo je aj nejaka ina moznost????

    #156795
    mistrela
    Účastník (Participant)

    Takze moj Iphone je uz naspat na verzii 2.2.1 no nechyta signal, co mam s tym spravit?

    #156798
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Pockat na oficialni verzi OS 3 a zapamatovat si to.

    #156799
    piggee
    Účastník (Participant)

    tu mapisem iba jedno.. tak vam treba, ked si tam nahadzujete kadejake bety..

    #156973
    zvejkaL
    Účastník (Participant)

    to mistrela: ja som to spojazdnil tak ze som dal restore a pri JB kde sa ti zobrazia ikony co xces instalovat tak v tedy spustis itunes a fon sa ti aktivuje, dnes som to robil a fungovalo to a ked nie tak napis a poslem ti iny navod nato :)

    a este ono to mozno bude chvilku trvat mne sa neaktivova hned ale asik az po nejakej hodinke

    #157006
    Frostmann
    Účastník (Participant)

    ja som taktiez podlahol pokuseniu beta verzii s downgradovanim som stravil dva dni a aj to som si IP totalne rozmrdal:-) neslo wifi BT mrzol pri volaniach a podobne, nastastie sa mi podarilo zahladit stopy po beta verzii a svietil mi v systeme na 2.2.1,, cize som ho mrskol do krabicky a zaniesol do Tmobilu. Asi o pat dni mi poslali sms ze vzhladom k zavaznosti poskodenia bootflashovacej jednotky nieje mozne opravit moj IP a bude mi vymeneny za novy kus…Cize ak sa to uz niekomu stalo, skuste tam dostat 2.2.1 a chodte ho reklamovat urcite vam daju druhy.

    #157012
    zvejkaL
    Účastník (Participant)

    TO: # Frostmann

    pocuj a tebe nabehol 2.2.1 uplne bez problemov nemusel si robit JB

    #157460
    Frostmann
    Účastník (Participant)

    Re:zvejkal

    Nerobil som JB proste som ho cez DFU mod tam natlacil…sice mi to spadlo asi v polke ale po restarte sa mi prihlasil do Itunes. a tym som si asi rozmrdal ten Ip na totalku…wifi, BT, mrznutie mt, padanie siete, padanie hovoro, ale mal som tam tu 2.2.1tku a to stacilo k tomu aby mi ho vymenili.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.