POMOC! Prosiiim :”the iphone could not be restored 1015″

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software POMOC! Prosiiim :”the iphone could not be restored 1015″

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77495
    kiwko
    Účastník (Participant)

    Ahojte ked som dnes dal nainstalovat cez itunes novy software na iphone 3GS 8GB …tak uz mi neide a ukazuje mi ze ho mozem len RESTORE a potom mi vyhodi toto dialogove okno : “the iphone could not be restored 1015” ak viete niekto co s tym pls pomozte mi dakujem …

    #263255
    fantastik
    Účastník (Participant)

    Čo tak skúsiť google?

    #263258
    shelbygt
    Účastník (Participant)

    Tu je návod ako nato:
    PRO VŠECHNY DULEŽITÉ-Problém vyřešen
    Pokud vám přes iTunes vyskočí chyba 1015 nezoufejte řešení je a poměrně snadné.
    Jakmile vám iPhone zůstane viset na recovery screenu s kablíkem a ikonou iTunes,podržte power+home až se vypne,přepněte jej do DFU Mode což všichni doufám umíte (Připojit k PC,krátce podržet Power,pak držet Power+Home a až obrazovka problikne a následně zhasne,držet jen Home až uslyšíte detekování HW známý zvuk Win)
    Obrazovka zůstane černá a jste v DFU Módu

    Ze stránky TinyUmbrella stáhněte Fix Recovery
    WIN: http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/
    MAC: http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/

    Spustťe jej a nechte asi 1minutu pracovat,pak to bude něco podobného vypisovat cca. 30sek i na iphone a ten se nakonec restartuje a naběhne tak jako po normálním restore přes itunes.
    FixRecovery zkrátka dokončí to co iTunes odmítají tedy proces restore který normálně skončí asi ve třičtvrtině a pak je iPhone jen v recovery mode a i když z něj RecBoot vyskočíte zase se do něj vrátí.

    #263265
    kiwko
    Účastník (Participant)

    neviem sa dostat do toho DFU modu :((

    #263270
    kiwko
    Účastník (Participant)

    teraz uz iphone neide vobec … display je cierny a v strede je taka ciara .. co s tym ? :(

    #263277
    Lens
    Účastník (Participant)

    Linky ti nefunguju…

    #263286
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    kiwko, odkial si? ak si z ba, volaj zajtra na 0902 572 848 a pomozem ti :P

    #263419
    shelbygt
    Účastník (Participant)

    Sorry nevšimol som si že to už nejde už som to ale opravil.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.