Pomoc : Kúpa iPhone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Pomoc : Kúpa iPhone 4

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81445
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    Zdravím, mám úplne nový SE Xperia arc, ale chcel by som iPhone ale zas je my ľuto predať uplne nový mobil a kúpiť použitý , a zase kupovať 4 keď je už 4S

    Stojí to za to?

    Dík ;)

    #286765
    re88ne
    Účastník (Participant)

    Kámo, prekombinoval si to :)
    Apple nieje len zariadenie, je to člen rodiny !!!
    Ak kupiš 4-ku od ruky od seriezneho predajcu tak je to v pohode. Ja ma 4-ku vyše roka a nemenil by som za nijaku inú značku NIKDY. A 4s je samozrejme pecka ale uplne postacuje 4. Ked bude nejaky model s inym vzhladom, vtedy budem zvazovat vymenu…
    Ale ak by si kupoval na pausal samozrejme 4s ( je tam maličký rozdiel v cene )

    #286767
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    nie na paušál som zobral SE neviem prečo asi ma odradilo kupovať starý model mal som iPhone 3G pred 10000rokov ale ten my nesadol a chcel hlavne kvoli MBP , nieje zo SE kompatibilný.

    Tak ja si teda vezmem iPhone 4 :) chcel som biely ale neviem ho nikde zohnať a tak povediac som tlačený cenou keď okolo 350 € , mal som 4 už v ruke a keď vidím v telke niakeho šraca z iPhone tak dosť závidím :D

    #286787
    re88ne
    Účastník (Participant)

    ale su nejake kusy na bazosi som videl :) a za 350 sa myslim da.

    #286799
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    hej tiež si myslím že je to taká v pohode cena, len všetko je na dobierku a to je zasa riskantné aj keď som nikdy nemal problém aby my neprišlo to čo som neobjednal ale mám trochu strach.

    #287053
    MrRohlik
    Účastník (Participant)

    Lock

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.