Pomaly start

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Pomaly start

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55747
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    Zdravicko,. chcem sa spytat ,. nijak raz mi to neda. Mam teraz leopard, a pri zapnuti hrozne dlho trva kym sa vsetko nacita a spustia aj nejake tie programy. Ked som mal tiger bolo to mozno o 100% rychlejsie. V accounts > login items mam iba dve malinke utilitky co je logitech center na mysku a bytecontroller pre itunes. Vie mi niekto poradit neaky programcek na odstranenie zbytocnosti v macu alebo nejako sa zbavit toho pomaleho startu. Dik

    #113349
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Napríklad Leopard Cache Cleaner. Okrem toho skontroluj disk aj cez Disk Utility.

    #113350
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    diky za rychlu odpoved :) idem testnut ten cleaner

    #113351
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    S radosťou. Mimochodom, LCC obsahuje aj viac funkcií, ako napríklad zapínanie hidden features, alebo znepriehľadňovanie menu bar. Niekoľkonásobne lepší, ako napríklad Onyx. Aspoň podľa mojich skúseností. :)

    http://www.northernsoftworks.com/leopardcachecleaner.html

    #113352
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    no nievme ci mi to velmi pomohlo..

    #113354
    jurosik
    Účastník (Participant)

    kontroloval si disk cez disk utility?

    #113355
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Aj ja mam to iste, Tiger sa 100-krat tychlejsie nacital. Nemyslim si, ze to je v cache alebo inych podobnych veciach. Skor v tom, ze Leopard je v zaciatkoch.

    Ale mne to je aj tak jedno, ja som vypol moj macbook mozno raz odvtedy, co ho mam. Stale len sleep, maximalne po instalacii softu restart.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.