Ahoj, mam taky problemik, ze moj iphone asi zle pocita prenese data…
poslem si sms kolko mam a vobec sa to nerovna tomu co je v iphone, skusal som to vela krat, na novo, nuloval som atd. Ma niekto podobny problem?
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím