Po instalacii W7 iMac 27 nema ani Mac OS a ani W7 co teraz ?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Po instalacii W7 iMac 27 nema ani Mac OS a ani W7 co teraz ?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 21 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #230983
    MarosV
    Účastník (Participant)

    Aha, divne…tak by som skusil Disk Utility, bohuzial nie som doma pri macu, tak si to pamatam len tak hmlisto, v disk utility skus najprv najprv naformatovat tu win particiu na Mac OS Extended a potom ked kliknes vlavo na Macintosh HDD tak v pravej casti by si mal mat graficky znazorneny rodeleny disk a tam sa to da potom spojit.

    #230988
    wamp
    Účastník (Participant)

    MarosV
    hodne som váhal nad kúpou iMacu, ale keď sú tu taký dobrý poradcovia ako si ty a nenechajú ma v štychu, tak mi to stoji za námahu učiť sa s novým systémom

    #230989
    MarosV
    Účastník (Participant)

    Tu su este lepsi poradcovia ako ja, ale diky:o)

    Ja som zacinal s Macom len pred rokom a pol a dost som sa tu naucil.

    #230995
    wamp
    Účastník (Participant)

    mam na krku 50ku a doma stále najnadupanejší PC…ale stale som škulil po “normalnom ” počitači:-))

    #231003
    iMartin
    Účastník (Participant)

    tu startovaciu zvucku vies vypnut tymto: http://www5e.biglobe.ne.jp/~arcana/StartupSound/index.en.html
    je to starsie ale mne to funguje bez problemov na 3 strojoch so Snow Leopardom.

    ja som win particiu urobil v Disk utility a ziadne problemy s priebehom instalacie som nemal. ked instalator bude restartovat pocitac, tak nezabudni drzat Alt aby si zvolil particiu s Windowsom. ak nieco zlyha tak je asi na vine instalacka.

    #231007
    MarosV
    Účastník (Participant)

    wamp
    To poznam, trpel som rovnakou “diagnozou”, dokonca som v lete vymenil papierovo (VGA) vykonnejsie desktop PC
    za 27″ iMac i5 a nelutoval som ani sekundu. A paradoxne, odkedy som seba aj rodicov “prezbrojil” na macy
    riesim uz len problemy priatelov s windowsami:o)

    #231011
    mrhomer
    Účastník (Participant)

    Tak ani za nic proste neviem spojit ten HDD proste ja neviem uz pozrel som vsetko no co uz dufam ze do noveho roka nieco najdem na to.

    #231015
    MarosV
    Účastník (Participant)

    mrhomer
    Na dnes musim koncit, napis mi na mail co mam v profile, aby som mal tvoju adresu a zajtra nieco vymyslime.

    #231018
    mrhomer
    Účastník (Participant)

    Takze toto bolo problem nakolko jeden HDD som pouzival nebolo mozne ho formatovat dal som pri starte C a potom som si pred instalaciou vybral Disk Ultiliy a tam som formatoval oba HDD a potom pri Partition som si vybral ze chcem mat len jeden HDD takze vsetky HDD ktore boli rozdelene sa dali do kopy a teraz staci na novo nainstalovat Mac.

    #231037
    MarosV
    Účastník (Participant)

    Zvlastne, mne sa to vtedy podarilo aj za behu. Hlavna vec ze to mas uz funkcne,
    drzim palce nech uz nezazivas s imacom taketo situacie.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 21 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.