Plex

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65753
    Sali
    Účastník (Participant)

    Zdravim, prave som sa rozlucil s FrontRow, pretoze ma uz stvalo stale tam nieco riesit, bo nefungovalo tak ako som chcel, tak som presiel na ospevovany Plex
    chcel by som sa spytat na zaciatok, ako spravit, aby mi to ukazovalo normalne titulky s diakritikou, pretoze teraz mi namiesto diakritiky ukazuje divne znaky
    dalej by som sa chcel spytat, ci sa neda spravit, ze ked kliknem na menu na apple remote, ze sa mi spusti rovno plex a nie frontrow, cital som tu na fore, ze sa to vtedy nedalo
    este su tam nejake dolezite nastavenia, ktore by som nemal vynechat? Lebo ako tak pozeram, tak na nastavovanie je tam toho naozaj vela

    dakujem za kazdu radu :)

    #182253
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Google – Plex > Preferences > System > Input Devices > Apple Remote mode” > Always running”

    #182254
    spoti
    Účastník (Participant)

    pre titulky nastav kodovanie CP1250 resp. windows-1250
    uz si nepamatam kde presne sa to nastavuje…

    #182256
    Sali
    Účastník (Participant)

    mrzo dakujem, toto mi naozaj pomohlo :)
    spoti, keby si si spomenul, tak sa kludne ozvi, uz sa s tym hram dlhsie a nikde to neviem najst :-/

    dakujem

    #182259
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Plex —-> Preferences —–> Videos —–> Subtitles —–> Charset —–> Central Europe (Windows)

    #182261
    Sali
    Účastník (Participant)

    dakujem pekne :) uz mi ide vsetko co som potreboval :)

    #182271
    m@R3k
    Účastník (Participant)

    Presne tie 2 veci trapili aj mna, dik za vyriesenie. No teraz ked som si to vsetko tak nastavil zrazu mi po stlaceni menu na apple remote vyhodi kontextovu ponuku(predtym som musel dlhsie podrzat menu pre jej zobrazenie) a nevrati ma spat v menu ako som to mal predtym. Skusal som vsetky 3 mody(standard, harmony, universal) a na kazdom mi to funguje rovnako. Vazne nechapem preco mi to tak zacalo robit.

    #182273
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Odporucam potom skin Plexaeon. Ja som si PLEX upravil po funkcnej aj vizualnej stranke tak, ze kazdy len kuka !:) Krasna library, automaticky postahovalo vsetko info, zvucky k serialom atd.

    #182288
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    mmhardky:
    tak daj nejake tipy mozno potom aj ja prejdem na plex, co si presne treba doinstalovat?

    #182297
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Dam, len si musim cez vikend pozret ze ako som to vlastne spravil. Ja si vzdy taketo veci ponastavujem, potom zabudnem ako presne, a ked mi nahodou o rok klakne system, musim na to prichadzat odznova :D

    #183584
    max7323
    Účastník (Participant)

    uz si mrkol ? ;-)

    #183585
    max7323
    Účastník (Participant)

    v starom plexe som mal aj taku fintu ze stahoval predne strany dvd…a v novom to neviem najst

    #218076
    Sali
    Účastník (Participant)

    zdravim, chcel by som sa spytat, ci aj vy, ked mate v system preferences nastaveny jazyk slovencina na prvom mieste, v plexe mate napriklad pri tom pocasi vpravo hore zlu diakritiku, napr. nezobrazuje pismeno ď a tak podone, niektore zobrazi dobre, a napr. pri filme mi to zobrazuje spravne
    da sa to niekde nastavit?
    dakujem :)

    #236560
    max7323
    Účastník (Participant)

    plex je uz novy ….mozno to tam funguje, ja preferujem english …ale neviem ako vypnut debilny americky cas am /pm

    #236621
    Sali
    Účastník (Participant)

    v tom novom to iste s diakritikou … na tom novom ma akurat stve, ze ked dam napr. movie, tak ma to hned nehodi k filmom, ale najprv vyber podla toho, ci chcem vsetky filmy, alebo posledne pridane atd. neda sa to nejako zmenit, aby ma to hned hodilo k zoznamu filmov? :)

    #236624
    max7323
    Účastník (Participant)

    no ja nad tym budem tiez dumat …ale idem predat mac miniho a kupit novsieho a potom to budem riesit

    ja to mam ulozene v 3 adresaroch HD / DVD / Music

    #236625
    gidy
    Účastník (Participant)

    ja mam tiez otazocku:
    ako zmenit foldre pre hudbu, filmy a fotky.
    viem ze som ich nastavoval pri prvom spusteni, ale teraz chcem aby plex tahal hudbu z inych priecinkov

    #236656
    max7323
    Účastník (Participant)

    ja ho pouzivam len ako media centrum na filmy …obrazky a musicu tam moc neriesim

    #236660
    gidy
    Účastník (Participant)

    a ako menis folder, kde mas filmy? :)

    #236676
    max7323
    Účastník (Participant)

    na vsetkych ext diskoch ho mam pomenovany rovnako takze nemusim nic menit … ;-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.