- Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 17 rokmi od .
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › Playlist iPhone
Ahojte,
v predchadzajucich verziach OS na iPhone 3G som mal prostrednictvom iTunes (win verzia) vytvorene desiatky playlistov. Pred nazvami niektorych boli znaky „_“ alebo „#“, aby sa takto dostali pred ostatne playlisty, zacinajuce „A“. Poslednym upgradom na OS 3.0 sa zmenilo radenie nazvov. Specialne znaky su zrazu za „Z“. Hoci iTunes ich zoraduje po starom (pred „A“).
Viete mi prosim poradit, co moze sposobovat tuto situaciu? A ako to napravit…
Dakujem
.alex
