photoshop

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software photoshop

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    ygy
    Účastník (Participant)

prosím vás práve som nainštaloval photoshop . ale hneď po jeho spustení mi to vypíše ” the licensing for this product was expiret ” a nemám možnosť si vybrať ani či chcem trial alebo vložiť seriové číslo. nepomoholo ani vymazanie a opetovné preinštalovanie programu. čo robím zle alebo čo mám urobiť aby to išlo ?

iFiko
    Účastník (Participant)

nemas stahovat warez :)

sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

1) iFiko ma pravdu
    2) “kup” si nieco ako CleanMyMac alebo stiahni (free) AppTrap a odinstaluj Photoshop cez ten program (vyhlada vsetky pridruzene subory roztusene po celom systeme – mohlo by to pomoct)

ygy
    Účastník (Participant)

nechcel som sťahovať warez .. som si myslel že ke’d to stiahnem tak po spustení si to vypýta buď trial kde si to vyskúšam poprípade zaplatím ale takýto pohkad sa mi nenaskytol ..čo s tím ? alebo poprípadne odkial to mám stiahnuť aby to adobe nebral ako warez ?

bawy
    Moderátor
    ygy
    Účastník (Participant)

sakra som to tam regol a stiahlo mi to 83 kb súbor z názvom akamai download man ale nedá sa zapnúť. po zapnutí sa ten program okamžite vypne .. ešte nejaké nápady. lebo to vypadá tak že môj mac nemá dobré vztahy s ps :D

LackoB
    Účastník (Participant)

Kámo prvé čo urob je vyčisti Mac od VŠETKÉHO od Adobe. Stiahni si nejaký oficiálny Adobe skript, zvykol byť nejaký Adobe CS3 Clean, neviem, či to vydali aj na CS4. To by ti malo vymazať všetko od Adobe z počítača, pokiaľ sa nemýlim. Potom vysyp kôš, reštartni a stiahni ten trial.

Inak CS3 mala tzv. “Volume License” – verziu, ktorá, ak nebola aktivovaná, normálne šlapala a šla updatovať – neviem, či dačo také existuje aj na CS4…

Veľa úspechov, ja som sa veľa natrápil s Adobe a poviem ti, že s nimi je fuška….

LackoB

tankista
    Účastník (Participant)

videl som na to navody ako to obist ale je to dost zlozite.. ked pogooglis tak to najdes.

ygy
    Účastník (Participant)

a nieje potom najlachšie mať stále trial a keď skočí tak to len premazať a znovu nainštalovať ? :D

monicqa
    Účastník (Participant)

tankista: nie je to vobec zlozite
    ygy: myslim ze teraz to uz nejde. a asi by si si rozmyslel poriesit nieco dlhodobo, ako nieco stale preinstalovavat, mas tam vsetky nastavenia a tak…

raul
    Moderátor

ygy: v podstate ano :)

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.