Parallels za 40 USD

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Parallels za 40 USD

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60137
    pepa007
    Účastník (Participant)

    kdybyste někdo měl zájem a někoho do dvojice tak teď můžete koupit 2x Parallels za cenu jednoho

    http://www.tuaw.com/2008/12/11/buy-one-copy-of-parallels-desktop-get-one-free/

    #139753
    dex
    Účastník (Participant)

    Škoda, že VMware je vždy o krok vpredu…

    #139770
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    nekupovat, mam tušení že bude parallels v macheist balíku.

    #139772
    dex
    Účastník (Participant)

    Keď už sme pri balíkoch, MacUpdate má vlastný (myslím, že veeeľmi kvalitný), ktorý bude za 50$ dostupný do 18.12.
    http://www.mupromo.com/winter.php

    #139773
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    dex: vim mam ho, moje postřehy:

    DefaultFolderX-4.1 – nějak nevim jak a proč to používat (ma to ale zapnutý a časem možná….)
    Drive_Genius_2.1_US (použil jsem zatim jednou na čištění a odstranění kódi, věřim, že se bude ještě hodit)
    iDive – nechápu moc k čemu mi to může být dobrý (ikdyž jsem četl co to umí), rozhraní je divný
    iVolume3Mac – jesště jsem neměl náladu projet 40GB hudby na normalizování hlasitosti
    KeyCue43-Install – tohle se chodí každej den a neustále
    LittleSnitch_2_0_4 – mam zapnuto a pozoruju dění na síti
    Mac Gourmet Deluxe – nepotřebuju, zatim, nevařim :-)
    mac_pilot – možná časem použiju na změnu nějakých kravinek v systému
    rapidweaver_421 – nesedí mi, iWeb je pro moje potřeby lepší, ale třeba se jednou odhodlam dělat stránky jinak
    VirusBarrierX5 – projel jsem disk a jsem bez virů :-) licence je jen na rok
    whatsize – občas se hodí

    shrnutí? Za $50 jsem spokojen a snad v macheist nebudou stejný aplikace. Loni jsem koupil Macheist a po koupení jsem měl pocit, že jsem zase utratil peníze za něco co nebudu potřebovat, ale coversutra používám neustále, VectorDesigner taky často, Pixelmator též, SpeedDownload taky, ale ty mě serou že byla licence jen na 4, uvažuju o krádeži 5, appzapper používám taky často asi nikde jsem nepoužil TaskPaper. Takže s balíkama jsem spokojen.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.