Parallels Desktop® 7 for Mac

Domov Diskusné Fóra Tipy, triky, modding v Mac OS X Parallels Desktop® 7 for Mac

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80115
    Rein
    Účastník (Participant)

    Vysiel vcera novy Parallels 7, tak pokial, uz niekto upgradoval, tak sa by sa mohol podelit o novinky a skusenosti.
    http://www.parallels.com/upgradepd7/

    #279768
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    hm. zaujimalo by ma hlavne tie percenta o kolko sa zvysil vykon :S pech, ci to aj v reali tak je alebo len “na papieri”

    #279961
    Anonymný
    Neaktívny

    kde zozeniem tu studentsku verziu?

    #280081
    raul
    Moderátor

    Abraham, preboha, zmen si prosim avatar! Je to vulgarne a hrozi ti za to ban, BER TO AKO PRVE UPOZORNENIE.

    #283389
    mk01
    Účastník (Participant)

    ja som doteraz behal na virtualboxe a v ramci eval obcas na par dni Parallels alebo VMWare, ale sedmicka ma prekvapila tak (pozitivne), ze som ju este toho vecera kupil.

    mk

    #300473
    maiob
    Účastník (Participant)

    Parallels 7 + dalsich 9 programov za 49USD (cca 39€) http://deals.cultofmac.com/

    #300489
    Anonymný
    Neaktívny

    ked si kupim ten balicek z cultofmac, je to plne legalne? nedaju mi dake cracknute verzie? ked vyndu nove verzie tych progrmov, budem moct normalne upgradnut za znizenu cenu, ak to budu samozrejme ponukat?

    #300491
    Anonymný
    Neaktívny

    poslu mi normalny licence key na parallels alebo daku verziu na stiahnutie?

    #300492
    maiob
    Účastník (Participant)

    Dostane licencny kluc ku kazdej app paralells som poriesil a hned mi pred instalaciou ponuklo upgrade a funguje to v pohode

    Daju ti link na stiahnutie a za priplatok mozes obdrzat aj nejske medium ale to je zbytocne myslim si

    #300493
    Anonymný
    Neaktívny

    mam v pc trial verziu parallels. plne funkcna, len casovo obmedzena. ma moznost zadat key. takze poslu mi key a mozem ho tam zadat a pojde, hej?

    #300497
    maiob
    Účastník (Participant)

    Myslim ze ano

    #307180
    MartinS
    Účastník (Participant)

    Vytešujem sa z novučkého iMACu, hoci som bol rokyyyyyyyy zvyknutý na Windows. Pre niektoré aplikácie používané vo Windows som však nenašiel náhrady pre MAC, preto som sa rozhodol pre Parallels Desktop, aby som aspoň dočasne mohol prasovať súbežne aj vo Windows.
    PD 7 sa ninštalovali bez problémov. Ale Windows sa mi už tri dni nedarí nainštalovať. Skúsil som prakticky všetky verzie “32” i “64” od Standard po Ultimate. Pri poslednom pokuse som sa dostal na 45% a tam to zase ož 4 hodiny stojí…

    #307339
    MartinS
    Účastník (Participant)

    Zdá sa, že problém bol v súčasne aktívnom pripojení počítača s routerom cez kábel a súčasne aktivovanou WiFi. Po vypnutí Wifi sa Windows nainštalovali asi za 1/2 hod. a fičia.

    #313632
    maiob
    Účastník (Participant)

    od dnes dalsia akcia na balik s Parallels 7 http://www.mupromo.com/

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.