OS X 10.8.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software OS X 10.8.1

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 21 až 38 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #322957
    JFK.
    Účastník (Participant)

    to vyzerá že v 10.8.2 bude hlavne FB a opravy chýb sa dočkáme až 10.8.3 :D
    -ale mne zatial žiadne problémy neničia nervy (klop, klop) dúfam, že to aj tak vydrží…

    #322958
    sa
    Účastník (Participant)

    ja mam zatial len problem z bateriou. Na macblogu pisali ze to bude riesit uz OS X 10.8.1.
    V popise to nebolo tak dufam ze 10.8.2. to uz vyriesi.

    #322963
    wings400
    Účastník (Participant)

    Posledny skutocny osx bol 10.6

    #322974
    Benne
    Účastník (Participant)

    Mne vznikli problemy s mail.app, z nejakeho dovodu mi zere vela cpu a po case sa odpaja od gmailu.

    #322980
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Mne zase ukazuje v twitteri ( notifikačné centrum ) polohu Poland. Idú Vám lokalizácie v pohode? mám 10.8.1.

    #322981
    Griever
    Účastník (Participant)

    Mne dalo Hungary :D

    #322988
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Čo sa týka problémov s batériou, tak áno, tie podľa developer táto aktualizácia rieši, ale len čiastočne, nie plne.

    #322996
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 marianlapos – to je problem Twitteru, nie Apple…

    #323187
    speedsport.sk
    Účastník (Participant)

    zdravím,
    tak konečne môžem prispievať aj ja ako jabĺčkar. konečne som sa dostal k retine avšak, mal som obavy, že predinštalovaný už bude 10.8, aj bol, no musím poklopať, všetko ide správne. napr baterka mi ukazuje v pohode tých 8 hodín, momentálne 9:28, ale aj to je len chvíľkové. chcem sa teda opýtať, mám aktualizovať na 10.8.1 alebo ešte počkať? ak to teraz ide správne, je možnosť, že aktualizáciou sa niektoré veci môžu mierne zhoršiť, však?

    ďakujem za odpovede

    #323197
    Xavier
    Účastník (Participant)

    V rôznych verziách rôznych druhov počítačov kompatibilných s OS X sa aktualizácia zachová rôzne. Ak ti teraz funguje všetko v pohode, nemusíš vôbec aktualizovať, prvý veľký update príde až v septembri. :)

    #323200
    speedsport.sk
    Účastník (Participant)

    ďakujem za radu ;)

    #323247
    majdy
    Účastník (Participant)

    Podelím sa o ďalší zážitok :)

    Dnes sa mi v priebehu asi dvoch-troch hodín zjavil dvakrát kernel panic screen a následne mac reštartoval. Vlastne zatiaľ som na svojom macu tento screen videl len raz a to na SL, na ML sa mi to podarilo už prekonať za necelé tri hodinky, ale tak berme to športovo, s úsmevom :D

    Už nech tu je 10.8.2 s poriadnou záplatou…

    #323252
    hatto
    Účastník (Participant)

    ja nejake problemy nemam, jedine tie gestures a vcera sa mi stalo, ze som nechal bezat mac a zabudol som ho dat na nabijacku. tak ked som sa ho snazil zobubit z hybernacie, tak mi to zamrzlo na tom progres-bare a musel som ho natvrdo vypnut

    #323265
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Aj ja mám posledné skúsenosti z kernelového panikárenia práve zo SL – keď som mal Bootcamp, robilo mi to na dennom poriadku. Keď som odstránil bootcampovú partíciu, prestalo to. :D

    #323281
    JFK.
    Účastník (Participant)

    kernel panic som na ML ešte nemal, a na Lionovi pár-krát, SL častejšie..

    #324822
    mk01
    Účastník (Participant)

    mne sa 10.8.1 nainstaloval bez problemu, ako na stanice, tak aj na server.

    timezone mi ale prehadzuje na Moscow. ;) ( +2h ). v noci clovek akoby nasiel :))

    #326883
    majdy
    Účastník (Participant)

    Mám otázku týkajúcu sa 10.8.2. Ako vlastne funguje ten Facebook v notifikačnom centre? Mne to hocikedy, fakt hocikedy, asi kedy on uzná za vhodné notifikuje správu. Ale naozaj hocikedy, uprostred konverzácie raz, potom o hodinu znova atď. Nerozumiem tomu celkom, môže mi to niekto vysvetliť, alebo podať vlastnú skúsenosť? Ďakujem.

    #326886
    iMartin
    Účastník (Participant)

    @majdy: Mne nikdy Fb nefungoval v tomto ohlade spravne. Ani som sa neunuval si ho integorvat do ML.

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 21 až 38 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.