OS 3.0 a JB

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63038
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Neviem, ci uz neni hotovy, ale ak nahodou nie, kolko im davate casu ? :P

    #162997
    Jod
    Účastník (Participant)

    Málo :))) . Mňa by zaujímalo, že ako je to s tou synchronizáciou, ako sme sa bavili minule na stretku. Prečo sa nedá synchronizovať iPhone s Jailbreakom s Address Bookom, iCalom a podobne. Alebo sa to dá? Není mi to moc jasné, kedže od toho závisí či si dám Jailbreak, keď vyjde OS 3.0 s JB.

    #162998
    zero0x
    Účastník (Participant)
    #163003
    jveres
    Účastník (Participant)

    teraz mas na mysli synchronizaciu s OS 3.0 alebo vseobecne s hocijakym inym a jailbreaknutym. Pretoze synch s Adress Bookom bez problemov a s iCalom tiez, akurat jednu dobu, mi furt hlasil nejake hlasky iTunes, ze nevie synchronizovat s iCalom, ale ja som to mal vypnute, no a potom to prestalo, ale myslim, ze so synchronizaciou problem nebude.

    #163004
    Jod
    Účastník (Participant)

    Tak furt niekto tvrdí, že mu nejde synchronizovať tak neviem :D . Tak čo vlastne nejde na iPhone s JB?

    #163007
    jveres
    Účastník (Participant)

    Myslim, ze ide vsetko, aspon ja co som skusal tak vsetko frcalo. K synchronizacii, co viem co synchronizovalo ti viem povedat tolkoto:

    AdressBook – akonahle zmenis/pridas bud v Macu alebo v Iphone kontakt, tak sa automaticky doplni bud address book alebo zoznam v iPhone

    iCal – mam 2 kalendare v Macu – 1. meniny 2. nejake historicke momenty z dejin SR, oba sa mi pekne supli do Iphonu a v Macu som mal nastavene nech ma upozorni o 23:45 o udalostiach co maju nasledovat na druhy den a takisto sa to nastavilo aj v iPhone

    #163011
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    no neviem ale mne facha vsetko ako ma len som mal mensi problem s JB na macu a padol mi pritom os x ale vsetko sa dalo do poriadku a musel som to spravit na wine lebo inak som to nevedel spravit ale co sa tyka funkcnosti s JB tak mne vsetko synchronizuje tak ako ma :)

    #163012
    jveres
    Účastník (Participant)

    Ja som ho radsej zakazdym robil na Wine a pri kazdom FW aj iPhone dopadol v pohode.

    #163013
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    sak aj pri mojom len som to musel spravit na wine….

    #163018
    EdDy
    Účastník (Participant)

    juhuu :P

    #163030
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    nema nahodou FW 3.0 vyjst az zajtra? :D

    #163032
    EdDy
    Účastník (Participant)

    ano, officialne :p

    #163041
    Beiju
    Účastník (Participant)

    Kto si uz dal ten fw 3.0..mozte mi prosim povedat aky mate modem firmware v telefone? Rad by som sa dockal odpovede,uz minule som sa na to pytal :) … A rad by som vedel aky modem firmware ste mali predtym,ci 2.28,alebo 2.30 ?? A teda aky mate momentalne po fw 3.0 dakujem vam

    #163042
    macintos
    Účastník (Participant)

    Beiju : Ja ho uz mam a ukazuje mi ze modem fimware mam 04.26. 08

    #163043
    Beiju
    Účastník (Participant)

    macintos..a predty msi mal aky baseband prosim ta? 2,30? alebo 2.28 ?:)
    Totiz to..o co mi ide,naposledy som updaelo na firmware 2,2.1 cim som si pokazil baseband z 2.28 na 2.30 na ktorom uz momentalne nebolo mozne urobit unlock iphone o ktory mi teraz tak velmi ide. Na JB kaslem i ked viem ze ten je potrebny pre yellowsnow. Tak romzylsma ci mam teda dnes vecer updatnut oficialny firmware alebo mi to moze byt jedno pokial mi to tak ci tak nepojde lebo som nemal doterez firmware 2.28 a tym padom mi nepojde ani 3.0 unlock cez yellowsnow, a ako pozeram http://blog.iphone-dev.org/ maju taky isty baseband ako ty cize si myslim ze by mi ten unlock ist mal… tak teda plis aky si mal predtym spomenies si ci nie? :)
    a inac..tuesday evening malo byt zverejnene demo yellowsnow 3.0 unlock, neviete kde to je zverejneen? lebo nejak to nidke nevidim… Ď.

    #163064
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    To som jediny, kto ma iP bez JB a riadne kupujem App?

    #163065
    macintos
    Účastník (Participant)

    Beiju: Jasne spominam si aky som mal baseband.Bol to ten na ktorom mi nefungoval yelownsim cize tusim 2.30 ..ale mne to bolo jedno kedze pouzivam Tmobile siet. Snad som ti poradil trochu

    #163076
    stencl
    Účastník (Participant)

    ludia naco vam je jailbreak pri os 3.0?

    #163081
    Jod
    Účastník (Participant)

    lukiboy njesi jediný aj ja mám :D . Ale len preto, že sa s ním nemám kedy hrať a nestíham ani AppStore browsovať, nie už Jailbreakovať.

    stencl Jaiblreak už len preto, že ma apple s týmto riadne sere :D . Ale inak je pravda, že niektoré veci na AppStore nejdú pričom ich telefón v pohode zvláda. Vezmi si, ak chceš točiť video normálne máš smolu. Pritom iPhone točí dobré videá (narozdiel od iných mobilov, ako SE čo majú 100×200 rozlýšenie :D) s Jailbreakom.

    #163095
    jveres
    Účastník (Participant)

    to lukiboy: kto povedal, ze ked ma niekto jailbreak, tak ze nieco kopiruje? Ja si normalne kupujem applikacie, len Cydia mi ponuka mnozstvo vynikajucich applikacii zdarma, ktore na AppStore niesu alebo v tej dobe ked som ich mal uz v iPhone cez Cydiu tak na AppStore este neboli

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.