Ohnutý iPhone 6? Reklamácia.

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Ohnutý iPhone 6? Reklamácia.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105141
    filipbielik
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,

    v piatok sa mi ohol iPhone 6 na úrovni tlačidiel na hlasitosť a na displeji mám aj biele škvrny v oblasti ohnutia.
    Vyreklamujú mi to podľa vás? :/

    Ďakujem.

    #405096
    re88ne
    Účastník (Participant)

    Definuj ohnutie v tvojom pripade. Kedze hovoris o viditelnych skvrnach ohnutia asi to nebude beznym pouzivanim alebo nosenim v zadnom vrecku a tiez pises ze mas iP 6 a nie “plusko”
    Neviem ci s tym pochodis ;)
    Klasicku 6ku je obtiaznejsie ohnut ako 6 plus a standardne sa to nedeje … Pri plusku je uz bezne riesit to reklamaciou. Pri klasickej 6 tke je casty problem pukanie pri tlacidlach hlasitosti :)

    #405103
    filipbielik
    Účastník (Participant)

    nie su viditelne, vidis ich len na tmavej obrazovke.
    a je proste ohnuty, nie velmi, je ohnuty tak ze ked je polozeny na stole tak to vidno, v ruke nie a ma poodlepeny displej v lavej vrchnej casti

    #405104
    filipbielik
    Účastník (Participant)

    tu je foto – sice nekvalitne, webkou ale je polozeny na knihe a tam to pekne vidno.. http://postimg.org/image/vymb49osx/

    #405110
    re88ne
    Účastník (Participant)

    Tak toto uz hej :D
    V tvojom pripade by som radsej kupil 3310 ked si nevies dat pozor na krasne jablcko ;)
    Neviem ci s tym pochodis kedze toto nie je ohnutie beznym pouzivanim … Ako som pisal, ze pri 6 plus je vscsia pravdepodobnost jemneho ohnutia, ktore v podstate ani nie je vidno ale toto je uz priliz. Mozes to skusit do CCC a mozno budes mat stastie ;)

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.