office

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65437
    butthead
    Účastník (Participant)

    caute chcel by som sa vas skusenejsich uzivatelov spytat (ja som cerstvy uzivatel macu ) ze ktory office je lepsi a hlavne praktickejsi. jedna sa o openoffice a neooffice obidva su freeware a nevem sa rozhodnut, a preto by som poprosil o nejake odporucania a rady. dakujem :)

    #180069
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    Nie som si isty, ze ako to je pri aktualnych verziach, ale pokial viem, tak OpenOffice nebezi pod OSX nativne.

    Inac, ak mozem poradit, tak radsej investuj do iWork, a uvidis, ze to ocenis:)

    #180070
    monicqa
    Účastník (Participant)

    zalezi na co ho potrebujes, je viacero alternativ, aj ked nie dokonalych

    #180071
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Neooffice by mela byt optimalizovana verze openoffice pro osx? Ja ho pouzivam, ale pravda je, ze nejsem zrovna officovy typ, takze si vetsinou vystacim s jednoduchym textakem ;)

    #180074
    Baron
    Účastník (Participant)

    ja odporucam skor ten openoffice …sice ho nepouzivam (pouzivam Misrosoft office X) ale zda sa mi praktickejsi ako neooffice, keby si mam vybrat tak by to bol openoffice …..tot aspon moj nazor:)

    #180083
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Jeste je iWork 09 od Apple nebo Lotus Symphony od IBM (postaveno na openoffice) vice info o Lotus je na superapple.cz

    #180099
    butthead
    Účastník (Participant)

    dakujem vam pekne za nazory a rady :)

    #180105
    vicvixx.cz
    Účastník (Participant)

    Pouzivam ke sve plne spokojenosti Lotus Symphony od IBM

    #180123
    RioM
    Účastník (Participant)

    NeoOffice je OpenOfice so všetkou jeho funkcionalitou. Sú tam prerobené niektoré veci, ktoré majú na Macu význam. NeoOffice je pravidelne udržovaný vzhľadom na nové verzie OpenOfficu a tiež je už aktualizovaná verzia pre Snow Leopard.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.