odblokovanie iPhonu 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes odblokovanie iPhonu 4

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326138
    Daxisko
    Účastník (Participant)

    Common – určite tomu môžeš dôverovať
    na tej stránke ano. Mám to overené.

    #326148
    Common
    Účastník (Participant)

    no dobre teda, kazdopadne existuje este nejaka ina stranka kde by som si to mohol utvrdit?

    #326155
    iDominica
    Účastník (Participant)

    Ahojte, tiež by som potrebovala unlock iPhone.Bola som pred rokom v Amerike, kúpila som si iphone odblokovaný z apple, používala som ho rok na slovensku a žiaden problém. Teraz som bola zas v Amerike a iphone sa mi pokazil tak mi ho vymenili za nový, ale, že tam je lock som zistila až teraz na slovensku. Viete mi nejako poradiť čo robiť? IMEI nezistím pretože od toho nového nemám žiadnu krabicu…

    #326158
    Daxisko
    Účastník (Participant)

    iDominica – *#06#
    Tam je imei.

    #326178
    iDominica
    Účastník (Participant)

    Diki.

    @Common- Mohol by si mi poslať link na toho predajcu na ebayi ? Tiež potrebujem unlock.Vopred diki

    #326200
    Common
    Účastník (Participant)

    Predajca je unlock fusion, vyslo ma to cca 7 €, potom daj vediet ci sa ti to podarilo, lebo ja sa zatial bojim updatnut :/

    #326257
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Imei mas i na supliku simky. Pokud si byla zakaznik AT&T, unlocknou ti ho zadarmo.

    #326279
    Common
    Účastník (Participant)

    K tomu at&t, dal som si ziadost o odblokovanie, aj som im odoslal doklad o kupe priamo v apple store a po dvoch dnoch mi prisla odpoved:

    We cannot complete your request because we found no valid current or former mobile or account number for this request.

    #326676
    iDominica
    Účastník (Participant)

    Hej, chcela som to poslať, ale je s tým práce a ja to potrebujem čo najrýchlejšie. Tá stránka, kde vložím IMEI a ono mi to vyhodí informácie- tam mi píše, že môj iphone nie je aktivovaný. Ako prosím Vás vyzerá aktivovaný iPhone, lebo ten môj som už asi 1 mesiac používala v Amerike, tak sa mi nezdá, že by nebol…

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.