Odblokovanie iphone 4 veriza 4.2.1.

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Odblokovanie iphone 4 veriza 4.2.1.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 67 )
  • Autor
    Príspevky
  • #260625
    Bo
    Účastník (Participant)

    dik idem kukire

    #260628
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    n3lson: Pocul si nieco ze existuju aj fake gevey sim karty???
    Dakujem.

    #260634
    n3lson
    Účastník (Participant)

    tak urcite sa niekto najde, kto sa chce na tom nabalit, ale tak dufam, ze tie moje su origos..:D…stale aj dost, cize snad to bude okej..

    #260758
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Cafte takze objednal som aj gevey dneska mi to prislo, a secko funguje jak ma vysla ma na 20€ , poslali mi ju z anglicka za 7 dni!!!
    Sice to nechitilo na prvy krat ale na 3ti ale secko ide jak ma!!!

    #260760
    raul
    Moderátor

    To znamena, ze teraz mozes tu simku predat, alebo pri dalsom restore atd ju budes znovu potrebovat?

    #260764
    n3lson
    Účastník (Participant)

    ja uz tiez cakam kazdu chvilku…snad to dojde, tiez som si to objednal z UK…a dnes je to asi siedmy den…tak verim, ze aj ja budem spokojny…:D
    btw, skusal to nieto bez vytocenia 112?

    #260824
    basman
    Účastník (Participant)

    .

    #260829
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    raul: bez nej sa nepohnes!!!!ked ju vyberes hned sa ti zablokuje!!!!
    n3lson: co sa tyka tej 112ky ide o to ze ju vytacas len 2 sekundy cim sa vobec nepripojis na 112 takze nic neni tresne!!!basman: musim sa kuknut do firemneho pc jak tam budem hned dam!!
    Ale jedna vec : dost sa este treba pohrat so simkou dost tazko sa vklada ale ke sa raz vlozi uz je to ok ide aj v pohode von treba ju na urcitych miestach “ohoblovat” :) ale hovorim secko frci!
    Ale napriklad ked chces kopirovat tel. zoznam so sim tak to nedovoli, musis najprv dat kartu normalne, importovat kontakty , vyberes kartu, vlozis kartu + gevey sim a secko frci jak ma, alebo si ich importujes cez itunes!!!!
    To len keby nieco!

    #260831
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Este jedna vec, pozor na curakou co pytaju za to 60 a viac eciek, lebo hovorim ja som ju kupil aj s postou za 20e, dresu sem hodim za chvilku!

    #260853
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Ja uz cakam dost dlho, verim, ze som nikomu nenaletel, nikdy som nic neobjednaval s ebay, tak verim, ze to pride, uz je to nejakych 6-7 dni…pockam do konca tyzdna…a malo by to byt okej…

    #260870
    howoarang
    Účastník (Participant)

    ja ju mam tiez objdenanu cez ebay za 12 dolarov aj s postou :-)

    #260877
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    howoarang: Pozor na fake!!!
    Aj ked ja si myslim ze to aj tak nema vecsiu cenu ako 1 euro!
    Ked som to rozbalil tak to bolo ako cinska hracka(kto vie kde to aj vyrabaju)!
    Kurnik hosi nedari sa mi najst ten mail!

    #260972
    basman
    Účastník (Participant)

    .

    #261077
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Huraaa gevey prisla a funguje to perfektne hned na prvy krat…som spokojny a velmi milo prekvapeny….vdaka majstrom na turbosim :-)

    #261179
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    n3lson: co si dal ty za nu???

    #261203
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Ja som dal za jednu 33£ je to kusok vela, ale tak nelutujem…

    #261262
    Martinator
    Účastník (Participant)

    len taka otazka, pisete, ze pokial sa vytiahne gevey SIM, iPhone sa hned zablokuje. Ako tam potom vlozim napr O2 SIM, ked je tam gevey SIM? :) mozno dost odveci otazka ale neda mi :)

    #261270
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Gevey sim je tenky cip, kgory sa vklada sucastne z xy kartou od operatora, je k tomu prisposobeny sim tray. Jednoduche

    #261512
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Martinator: ta gevey sim je tenka skoro ako papier a dodava s k nej specialne upraveny ”suflik” do ktoreho das aj sim aj gevey original ”suflik” od iphone nepouzivas!!!!

    #261552
    basman
    Účastník (Participant)

    .

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 67 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.